- Pilot, który wykonuje swoją pracę powinien posiadać odpowiednie kwalifikacje lotnicze ale również odpowiednie kwalifikacje moralne. Wydaje mi się, że my tutaj je mamy. Trzeba było zareagować - mówi Stanisław Małysa, kapitan samolotu Boeing 787 Dreamliner, jeden z 67 zwolnionych pracowników. Strajk trwa już od prawie tygodnia. Na lotniskach panuje chaos, wiele lotów zostało odwołanych. Zarząd spółki nie ustępuje, a pracownicy zapowiadają strajk do skutku. Czy będzie im ciężko znaleźć nową pracę?
Więcej
  Komentarze
  Jak mowi zwirrzchnik lotu, premier Morawiecki, morda w kubel i "zapier... ac za miske ryzu"
  @piotrkrk12578
  Prawda!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Och, zamknijcie mu ten interes na trzy dni definitywnie, nie patrząc, czy to legalne czy nie. Albo on ustąpi, albo jego następca.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Katastrofa. Od wielu lat podróż Lotem to mój ostatni wybór. Samoloty ciasne, serwis arogancki, jakość podła, punktualność - nie ma takiego pojęcia, ceny wysokie. Żal jak cholera. Lecąc z nimi nigdy nie wiesz kiedy dolecisz i gdzie będziesz spał, a zjesz po drodze wafla. Sorry. Dla zasady nigdy nie wsiadłem do Ryana, nawet do Wizz. Lot albo się zmieni, albo po nim nic nie zostanie, bo to jest tylko znak towarowy, a reszta jest wynajmowana.
  popieram
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  "Nie walczymy o pieniądze. ale o szacunek." Stara śpiewka.
  @ciotkazosia
  Głupek!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @ciotkazosia
  Walczą o szacunek, a piloci zarabiają po 24 000 tys miesięcznie. W tym bohater filmu też. Rzeczywiście to nie są pieniądze godne. Tylko szacunek zostaje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0