Sound BlasterX G6 zapewnia przyjemniejsze doznania w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku urządzeniami audio zintegrowanymi na płycie głównej lub innymi przetwornikami USB DAC do gier.

Karta dźwiękowa USB współpracuje z konsolami PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputerami PC i jest wyposażona w 32-bitowy/384kHz, 130dB cyfrowy przetwornik audio USB (DAC), dyskretny wzmacniacz słuchawkowy Xamp dekodujący Dolby Digital, wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, regulację głośności / czatu w grach, Scout Mode oraz technologię przetwarzania dźwięku Sound Blaster.

Wszystko to sprawia, że Sound BlasterX G6 to niesamowite unowocześnienie zarówno dla graczy, jak i miłośników kina i audio.
Więcej
  Komentarze
  Jak ktoś miał PC Speaker i kupował Sound Blaster 16 ... to było COŚ!
  A dziś... nie wiem czy to w ogóle komentować... jaka róznica czy liść spada z drzewa 12 czy 17 października?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Soundblaster się gdzieś pogubił w zastosowaniach dla masowego rynku. Najpierw swoje zrobiła integracja kart w płyty główne, a ostatnio karty w USB wpinane + słuchawki w komplecie za śmieszne pieniądze.

  Trochę szkoda, ze względu na wspomnienia.... SB Live! i takie tam... ;]
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "130dB cyfrowy przetwornik audio USB " co to jest? Ale bełkot: "technologię przetwarzania dźwięku Sound Blaster". To raczej antyreklama sprzętu firmy Sound Blaster .
  @and.reh
  coś istotnie poszło nie tak ? nie mnej kasa się zgadza: redaktor się nie napracował, kasę zarobił, no i chwała mu za to, bo czemu nie (nie wiele miał tu raczej do gadania).

  ale korpo-marketingowa gadka polskiego oddziału producenta karty? ech! pożal się boże. gratuluję. nie mniej tu też wszystko się zgadza: targety zrobione, karta zareklamowana, świadomość marki zwiększona. proszę popatrzećtylko na te słupki w excelu: tu były takie, teraz są takie. przewiduję wzrost sprzedaży o ca. 5% w skali kwartału (bo święta i zima ? okres gier, dzieciaki w szkole itp.) przy trudnym i właściwie kurczącym się rynku!

  również rozumiem, bo jeść trzeba. a i pieniądz nie śmierdzi. tak więc gdzie w tym wszystkim jestem ja? czemu się właściwie obruszam (a może wcale nie? ;)) i po co w ogóle napisałem ten tekst? a po co ty czytasz ten komentarz i zastanawiasz się to nad głupim tekstem, to nad ułomnym komentarzem, to nad tym, że właściwie cię to wszystko nie obchodzi i tylko tracisz czas czytając dalej?

  no więc gratuluję. pora zajrzeć do kolejnego artykułu i zapomnieć o tym, że właśnie stwierdziłeś/-aś, że absolutna(!) większość artykułów tutaj jest zupełnie dla ciebie nie istotna

  proponuję doświadczenie: wrzuć sobie kilka ważnych artykułow do czytania gdzieś na bok (?czytelnia?, otwarte karty itp.), np. 10 dla dobrego rachunku, nie czytaj, ale wróć do nich za dwa tygodnie ? dojdziesz do wniosku, że być może jeden(!) istotnie jest ciekawy (ale nie ważny).

  daję, ot tak, pod rozwagę. z pozdrowieniami!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panowie narzekacie, że nie wiadomo o co chodzi z tymi zewnętrznymi "kartami" dźwiękowymi (notabene niebawem już nikt nie będzie wiedział czemu to to nazywa się kartą, choć przecież jest pudełkiem).
  Kiedyś Sound Blaster zarabiał grubą kasę na kartach, które instalowało się w komputerach pozbawionych dźwięku. Potem chipsety audio dla wygody zaczęto umieszczać na płytach głównych, ale mają one zazwyczaj kiepskie parametry. Więc zaczęto oferować znowu zewnętrzne "karty", tym razem o lepszych parametrach.
  Dźwięk z takich kart jest faktycznie dużo lepszy od tego co oferuje standardowy dźwięk z "karty on-board". O ile oczywiście kupi się coś za nie mniej niż jakieś 200 zł. Jednak wydatkowanie kwoty rzędu 500+ to już przesada, przyrost jakości w stosunku do karty za 200 zł jest nieznaczny. Dostajemy za to głównie tylko bajerancki design i futurystyczną nazwę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a tak serio... ktos wogole uzywa tych cudow??
  zawsze uzywalem najgorszy sort sprzetu i nie zauwazylem potrzeby posiadania czegos lepszego
  @yasioo82
  Pojęcia nie masz. Zmień Trabanta na cokolwiek innego, poczujesz różnicę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2