Egzotyczne wakacje kojarzą się ze złocistym piaskiem, przejrzystą wodą i palmami kokosowymi, które... są śmiertelnie niebezpieczne. Rocznie w wyniku uderzenia orzecha kokosowego ginie 150 osób. Dla porównania, tylko 5 osób rocznie ginie przez atak rekina. W historii znane są przypadki zaskarżania biur podróży właśnie z powodów urazów powodowanych przez spadające kokosy.
Więcej
  Komentarze
  Rekiny to odrębna sprawa. Najgorzej w USA, bo ludojady atakują w Kalifornii i na Florydzie. W Australii też nie lepiej. Innym centrum tych bestii jest Afryka Południowa. Trzymać się terenu strzeżonego a gdzie rekiny dbać o to żeby nie być ostatnią osobą w głąb oceanu czyli na pozycji "spalonego". Rekin atakuje gwałtownie i spod wody, po najmniejszej linii oporu, jak piorun, pierwszą napotkaną ofiarę. Czyli najpierw tych "na spalonym". W tym czasie mamy szansę szaleńczo się rzucić do brzegu i przeżyć.
  @bardzospokojny
  Oj, "5 osób rocznie ginie przez atak rekina" - a Ty znowu tylko o tych ludojadach :)))
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Po "lini najmniejszego oporu"... nie utrwalajmy złych wzorców.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @_mariusz_
  myślisz, że rekin zna się na frazeologii??
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @recepreczodkorei
  Jakiś rzadki okaz rekina biznesu może się znać, a te są najbardziej niebezpieczne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Siedziałem w biurze i siedziałem na plaży pod palmą - osobiście wolę to drugie. No ale co kto lubi.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Rekiny to odrębna sprawa. Najgorzej w USA, bo ludojady atakują w Kalifornii i na Florydzie. W Australii też nie lepiej. Innym centrum tych bestii jest Afryka Południowa. Trzymać się terenu strzeżonego a za granicą gdzie rekiny dbać o to żeby nie być ostatnią osobą w głąb oceanu czyli na pozycji "spalonego". Rekin atakuje gwałtownie i spod wody, po najmniejszej linii oporu, jak piorun, pierwszą napotkaną ofiarę. Czyli najpierw tych "na spalonym". W tym czasie mamy szansę szaleńczo się rzucić do brzegu i przeżyć.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Przy plaży palmy kokosowe często są mocno pochylone, wiec polski turysta zaradny jest i stawia rodzinny parawanik tam gdzie palma rzuca cień gdy słonce jest w zenicie . . .nie, nie, to tylko "dowcip" ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  pani redaktor z usmiechem na ustach
  już oceniałe(a)ś
  0
  0