Od rana w Sejmie trwają obrady. 'Wszystko robicie w sposób flejowaty i niechlujny' mówiła o pracy Sejmu i posłów PiS, posłanka Joanny Scheuring-Wielgus. Zobaczcie jej wystąpienie.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Współczuję serdecznie całej opozycji, że z racji pełnienia swoich obowiązków zmuszeni jesteście przebywać w jednej sali z tą pisowską tłuszczą, z bezmyślnymi kukłami, rechoczącymi z "wystąpień" Pawłowicz i jej podobnych. Że walcząc o Polskę, o prawo, o nasze wolności - zmuszeni jesteście znosić "zarządzenia" narkomanów i alkoholików, zwyczajnych złodziei i bandytów, którym ten "nierząd" zafundował wolność na zasadzie : hulaj dusza, piekła nie ma, rządzi PiS...
  Serdecznie współczuję, że walcząc w naszym, Polaków, interesie - zmuszeni jesteście oddychać powietrzem, które zabija fetor płynący z pisich oślich ław zapełnionych kłamcami, nieukami i zwykłymi chamami, którzy - w swej większości nawet nie mają pojęcia za czym głosują. Są zbyt głupi, by zrozumieć co winien wiedzieć poseł gdy dosięga go zaszczyt zasiadania w Sejmie.

  Dlatego bardzo dziękuję Wam, że walczycie - choć to walka z wiatrakami. Nie załamujcie się jednak, bo myślący obywatele naszego kraju są z Wami !!!
  @kryweg
  Racja w 100% !!!
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @kryweg
  Bardzo dobrze napisane, brawo!
  Żeby tę pisowską tłuszczę diabli wzięli, bo i diabli ją zapewne nadali.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @oola
  Dołączam się!!!
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @kryweg
  Wsparcie wszystkich w tym osob niezdolnych osobiscie pojsc na demontracje. Sa ludzie starzy pamietajacy jeszcze faszystow i dla wlasnie tych schorowanych starych ludzi na nednych emeryturach jest ogromnym strachem zycie w tej chwili w kraju gdzie kordony policji blokuja dojscie do Sejmu . Jak pamietam w okresie powojennym w trudnych czasach stalinowskich budydnek sejmu byl nie ogrodzony. Do czego doprowadzil pomiot klanu Kaczunskich ? Do podeptania wszystkch norm cywilizacji
  wspolczesnej. Ten maly czlowieczek boi sie coraz bardziej, albo smierci wlasnej, albo
  sprawiedliwosci, ktora czeka wyroku za wszystkie haniebne czyny : grabierz dobr PRL,
  knucie oraz intrygi od 1989r. wyslanie samolotu w tym skladzie i smierc 96 osob, wielo letnich marszy miesiecznicowych i sabatow pod palacem, przechwycenie wladzy oraz demolowanie panstwa prawa. Wystarczy na dozywocie. Taki widac juz los tego darmozjada, ze cale zycie na garnuszku podatnikow. Hanba nosic to nazwisko.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @kryweg
  Szacunek za treści i piękne słowa! Dziękuję!
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Pis nie ma wyborow....ma wyznawcow. Nie bez przyczyny pis jest nazywany sekta. Wracamy do tradycji zwanej w latach 80-tych " Polskim dziadostwem"
  już oceniałe(a)ś
  48
  1
  'Wszystko robicie w sposób flejowaty i niechlujny'
  bo som prawdziwymi polakami
  już oceniałe(a)ś
  42
  4
  Dziś w Polsce umarła demokracja, narodził się faszyzm!
  @fujrydz
  Zawsze, jak uczy historia Polacy nie poddaja sie do konca. Kospirowanie jest genem, ktory czasammi nas niszczy, a czasami pomaga. Obysmy tylko potafili opanowac wrogie Polsce sily rozglosni z Torunia i katolickiej podlej, klamliwej tv Trwam. To od tego Belzebuba rozpoczalela sie krucjata zagarniecia dusz i umyslow ludzi najnizej urodzonych pod pretekstem "zbawienia". Sa to ludzie biedni, bo nieoswieceni. Czesto oddaja swoje nedzne grosze "co llaska" nieswiadomi wszystkich podlych czynow na przestrzeni histri Watykanu. Nie maja pojecia o papiezach z dynastri Borghes gdzie papiez z wlasna corka mial dzieci. Nie wiedza o milionach zabitych od czasu ustanowienia religi za panstwowa przez cesarza Alaksandra . Dluga ta historia i krwawa.
  Poprzez Inkwizycje, o ktorej marza , zeby wrocila poprzez cztery wyprawy krzyzowe na Wscod, z ktorych czwarta sciagnela Muzulmanow do Hiszpani . Poprzez konqwistadorow w Ameryce Poludniowej gdzie wyrzynali cale plemiona i rabowali legendarne zloto. K.Kolum osadzony w wiezieniu rozpaczal do czego doprowadzily jego wyprawy? gdyby zdawal sobie sprawe nigdy nie zawinal by do brzegu kontynentu.
  Polacy slyna na swiecie z umiejetnosci konspiracji prowadzenia panstwa podziemnego.
  Szkoda tylko lat i zniszczen. Dlatego trzeba przykladnie skazac prawomocnymi wyrokami tych, ktorym sie to nalezalo juz za lata 2005-2007 !
  Brak konsekwencji zaowocowal zamachem stanu przez to pokurcze obciazone kwia Polakow przez wujow swiatkowskich w Chharkowie, a potem w stalinowskim okresie na stanowiskach w Polsce w wiezienictwie. Potem lech zajal stanowisko wuja ministra sprawiedliwosci i tez wydal wyrok na niewnnego czlowieka robiac pokazowke dla swojej popularnosci. !8 lat siedzal pan Komenda mlody czlowiek w wiezieniu przez tego zakomplleksionego polblizniaka. To koszmarny tandem zla.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @wh2015
  Najbardziej mnie uwiera to, ze wielu z tych, którzy tak kochają PiS to ludzie w ogóle bez wykształcenia, bo przecież trudno za wykształcenie przyjąć szkolę podstawową lub nieukończone gimnazjum (nadzwyczaj częste wśród beneficjentek 500+ na wsiach i niewielkich, rządzonych przez proboszcza, miasteczek w większości znajdujących się na wschodnich obrzeżach naszego kraju)...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To jest dopiero początek poniżania nas, nas jako narodu, a przynajmniej jego większości.
  Ale sami w większości przyłożyliśmy się do tej sytuacji, przez nasze lenistwo i obojętność.
  Sami bowiem oddaliśmy prawo wyboru władz w ręce 20% wyborców kształtowanych przez
  kler, o. Rydzyka z jego radiem Maryja i TV Trwam, oraz otumanionych przez PiS mrżonkami
  o władzy nad złem. Nasze więc wygodnictwo i oportunizm doprowadziły do obecnej sytuacji.
  I to co dzieje się w kraju od przeszło dwóch lat, to dopiero wstęp do tego co nas oczekuje .
  Dotychczasowe spięcia są tylko na tle odczuć, czy też obaw o praworządność i trójpodział
  władzy, swobód obywatelskich i zachowania demokracji w kraju uczącym się dopiero tego
  jakże ważnego aspektu współżycia, ale współżycia również z obcymi w naszym kraju, czy
  to turystów, czy też obywateli obcych państw którzy zapragnęli żyć wśród nas. Przecież około
  pięciu milionów Polaków wyjechało z kraju po 1981 roku z różnych powodów po całym niemal
  świecie i żyją tam ucząc się też współżycia na nowo, tym razem w roli tego obcego. Co za
  tragizm byłby, gdyby ci wszyscy zostali zmuszeni do opuszczenia kraju pobytu i powrotu
  do Polski. Jak poradziła by sobie w takiej sytuacji Polska? Polska jako ich rodzinny kraj,
  a w szczególności władza rządząca, czy też było by odpowiedzią przyjęliśmy ponad milion
  uchodźców z Ukrainy, nie ma miejsca już tu dla was. Uczmy się demokracji i poszanowania
  innego punktu widzenia i zapatrywania, nie bądźmy samolubni i egoistyczni i nigdy mściwi
  jakim jest PiS z jego mściwym prezesem i aktywem. Nie wiem ile lat będzie trwało teraz
  poniżanie przez władzę jego opozycjonistów i jaki przyjmie to wyraz, ale jestem pewny,
  że do puki nie zrozumiemy, że o swoje prawa i przeświadczenia musimy walczyć aktywnie
  biorąc udział w wyborach, nie pozostawiając innym prawa decydowania za nas. Tak długo
  będziemy zmuszeni teraz tolerować poniżanie i niełaskę u obecnych sprawujących Władzę.
  A absolutnie nie liczmy już na pomoc kleru czy jak kto woli kościoła, oni są tylko i wyłącznie
  zainteresowani w władzy i zbijaniu mamony, a piekłem straszą tylko głupich, bo sami w coś
  takiego nie wierzą, bo inaczej strach by im na to co robią nie pozwolił.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  Podczas czytania wiadomosci o przewiezieniu w bagazniku dwoch Obywateli RP, przypomniala mi sie scena z filmu na podstawie powiesci Isabel Allende "Dom dusz". Bohater podczas najbardziej krwawego faszystowskiego puczu Pinocheta, przemyca swojego zagrozonego ziecia pod siedzeniem swoje samochodu na eksterytorialny teren ambasady USA. Jestesmy w tym pisim matrixie, w pisim stanie demokracji, w swoistym kaczynskim rezimie, gdzie obywatele, aby mogli zamanifestowac, musza byc przemycani na teren sejmu zawlaszczony przez Kuchcinskiego w sposob podobny do ratowania ludzi przed krwawa dyktatura. Dzieki Liberalnym i Spolecznym za odwage, za niezlomna postawe, ktorej tak czesto brakuje reszcie opozycji. Wczoraj kazdy z poslow opozycji mogl w bagazniku samochodu przewiezc co najmniej jednego z Obywateli RP, bylaby to demonstracja wielkiej sily opozycji, a zrobili to tylko Liberalni i Spoleczni!
  @style
  Po pierwszej kontroli następni już by nie wyjechali.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  W srode nie sprawdzali bagaznikow, wiec gdyby opozycja chciala zademostrowac sile,to by tak bylo, tylko niestety opozycja daje sie pisim miernotom walic po glowie w imie poprawnosci, dobrego zachowania. Jesli pisi krzycza kanalie, mordy zdradzieckie czy bydlo, to sie ich ignoruje i robi swoje. Zyjemy w kaczej dyktaturze i wszelkie formy walki, nieposluszenstwa obywatelskiego bez uzycia sily sa dozwolone.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jak będą kontrolować Internet i inne zabawki młodych ludzi to dopiero zrozumieją co znaczy PRAWORZADNOSC ,TK,SN i dlaczego trzeba bronić tych wartości oraz państwa prawa.
  @oola
  Młodzi ludzie urodzili się juz z naszym dorobkiem. Teraz bawią się. Przebudzenie nadejdzie przed czarnym ekranem zablokowanego internetu. Dopiero będzie krzyk !!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Więcej takich posłów jak Pani Joanna. Prosto w oczy wygarnia chołocie która nazywa sie posłami
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  `