Zbigniew Gryglas, niegdyś poseł Nowoczesnej, obecnie wiceprezes Porozumienia Jarosława Gowina i członek klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości był gościem Dominiki Wielowieyskiej w najnowszym odcinku programu Crash test. Pytany o relacje Polski i Stanów Zjednoczonych po przyjęciu kontrowersyjnej ustawy o IPN nie ma wątpliwości: - Nasze relacje ze Stanami Zjednoczonymi są bardzo dobre, prawdopodobnie najlepsze w historii. Myślę, że potrafimy dzisiaj lepiej definiować swoje własne interesy, lepiej określać swoje stanowisko i jest to dostrzegane w Stanach Zjednoczonych ? przyznaje. Istotne jest, że gdy ustawa o IPN po raz pierwszy trafiła do Sejmu 6 października, Zbigniew Gryglas, podobnie jak cała Nowoczesna, głosował za wyrzuceniem jej do kosza . Dziś bez ogródek mówi Dominice Wielowieyskiej, że ustawa jest 'istotna'. Co wpłynęło na tak diametralną zmianę zdania? Czy poseł ma poczucie, że zawiódł swoich wyborców? I jakie jest jego zdanie o podwyżkach w ministerstwie? Zobacz dzisiejszy 'Crash test'.
Więcej
  Komentarze
  Ile jest jeszcze takich szmat w Nowoczesnej???
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Gó... zawsze płynie z prądem i udaje szlachetny kruszec tylko nie wie że kruszec nie może utrzymac się na wodzie.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Wyjątkowa parówa ten Gryglas. Jak to się stało, że trafił do Nowoczesnej? Zero wstydu, zero kręgosłupa moralnego i świetna ilustracja stanu naszej polityki. Obrzydliwe.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Spojrzcie wyborcy i posluchajcie niedawnej gwiazdy partii Nowoczesna, jak sie wije tlumaczac pani redaktor, jaki to on jest patriota, jak to on broni lini PIS-u, jak to potrafi definiowac swoje wlasne interesy, i ze nawet dostrzegaja to w USA. Tak to wyglada w calej okazalosci sliniacy sie i skamlacy za korytem obludnik i hipokryta, ktory zdradzil swoich wyborcow. Ostatnio jakos czesto dorabia w TV, tak ze facjata znana, zapisana i wezykiem podkreslona.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Gryglas zdrajca.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Następnym razem zapytajcie go który z posłów Pissu jest wysokim przystojnym blondynem, a usłyszycie, że Kaczyński.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Wyjątkowy sq...
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Rysio Petru wybierał go osobiście czy kuria metropolitarna kazała?
  @nestor
  konsensus
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `