Sam wspiął się na wysokość 5400 m w Peru. Potem napisał dwie książki reporterskie o himalaizmie - 'Adam Bielecki. Spod zamarzniętych powiek' i 'Nanga Parbat. Śnieg, kłamstwa i góra do wyzwolenia'. Dziś w 'Studiu Dużego Formatu' Dominik Szczepański opowiada Włodzimierzowi Nowakowi o tym, co ludzi ciągnie w góry i dlaczego podejmują śmiertelne ryzyko. Jak wyglądały poprzednie wyprawy Tomasza Mackiewicza i czym różniła się od nich ta ostatnia? Zobacz w dzisiejszym odcinku programu.

Odwiedź stronę: Włodzimierz Nowak
Więcej
  Komentarze
  to celowe przekłamanie czy indolencja autora? - Dominik Szczepański NIE JEST autorem książki "Adam Bielecki. Spod zamarzniętych powiek", jest WSPÓŁAUTOREM (razem z Adamem Bieleckim) książki "'Spod zamarzniętych powiek"
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Z dużą radością myślę że jak to dobrze że takich wysokich gór nie mamy w kraju.
  Na każdym szczycie siedziało by stado samców - impotentów, samotnych lub uciekających w góry od żon...
  @inkwizytorstarszy
  Każdy ma jakąś górę, czy górkę, z którą się zmaga. Tylko niektorzy zapomnieli, że mają rodziny, obowiązki, często miłość wokół, dzieci. Ludzi, którzy chcą normalnie żyć, "kompletnie", a nie w wiecznym strachu, od/do, w wiecznym 'miedzyczasie', przed, lub po. I nigdy naprawdę 'tu i teraz'.. Dramat... A GÓRA stoi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A Wy nadal o tym samym. Rzygać się chce...
  już oceniałe(a)ś
  2
  6