Sprzed budynku Sejmu pod Pałac Prezydencki, potem znów pod Sejm. Po tym, jak Sejm większością głosów Prawa i Sprawiedliwości przegłosował prezydenckie ustawy zmieniające organizację Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa na ulicach stolicy znowu doszło do protestów. Zebrani w trakcie głosowań ludzie bezskutecznie próbowali zablokować wyjazd z parlamentu na ulicę Górnośląską. Później, chcąc wyrazić swój sprzeciw przemaszerowali pod Pałac Prezydencki. Członkowie Koalicji Prodemokratycznej (Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, Obywateli RP, KOD, ODnowy i opozycyjnych partii politycznych) nawoływali do pełnej gotowości do protestów we wtorek, gdy ustawami ma się zająć Senat.
Więcej
  Komentarze
  Tak mocno kochają tylko Kim Dzong Una i jego partię przewodzącą narodowi.Szczególna miłość wypływa z "nowatorskiego" i jakże postępowego w rozwoju nazewnictwa "Biuro polityczne PIS", "KOMITET POLITYCZNY PIS" Gwarantuję że NARÓD POLSKI niezbyt wybredny szczególnie my jako drugi sort, ale będąc dość wrażliwymi historycznie na miłość i dość powściągliwy w okazywaniu jej dla OKUPANTÓW dzierżących w sposób bolszewicki władzę po ostatnich niefortunnych wyborach pokocha go jeszcze bardziej , MYŚLĘ o tym imbecylu co go tytułują PREZYDENTEM zwanym ADRIANEM lub Fircykiem prawie tak jak pokochaliśmy tych imbecyli od propagandy odmawiając płacenia abonamentu za radio i telewizję no i oczywiście nieoglądając tejże telewizji.Dlatego niezwłocznie należy TVP PUBLICZNĄ SPRZEDAĆ.
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  W obalenie Komuny prawie nikt nie wierzył!
  Na to trzeba było czekać bez mała pół wieku!
  Trzeba jednak zachować wiarę w możliwości osiągania zdawałoby się nieosiągalnych celów i powoływać np. obywatelskie komitety cywilizacyjnego uświadamiania Rodakom ich praw demokratycznych oraz przekształcania mentalności sporej zindoktrynowanej części społeczeństwa.
  Po drodze musiałby do tego trafić się kolejny kryzys, do którego doprowadzi niewątpliwie irracjonalna polityka rozdawnictwa obecnego rządu z sukursem światowego kryzysu ekonomicznego.
  Lansowana przez Mateusza Morawieckiego jego metaforyczna "Husaria Ekonomiczna" szybko z konia spadnie jak już będziemy na dnie.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0