- Mam dowody na kilka bardzo prostych manipulacji, które powodowały, że ludzie zaczynali być bardzo negatywnie do mnie nastawieni. A jak się ma negatywne nastawienie, to bardzo łatwo można różne rzeczy przekręcać i interpretować według swoich pomysłów ? mówi Mateusz Kijowski, gość Dominiki Wielowieyskiej w programie Crash test. O poszukiwaniu pracy, zbiórce pieniędzy i postępowaniu w sprawie faktur. Zobacz najnowszy odcinek Crash testu.
Więcej
  Komentarze
  Dla mnie sprawa nadal pozostaje niekompletnie wyjasniona. Kijowski obejmujac najwyzsze stanowisko w KODzie faktycznie nie mial czasu na jednoczesne prowadzenie swojej firmy. Jego wyjasnienia dotyczace sposobu wynagrodzenia tak aby mogl sprostac zobowiazaniom finansowym i w tym samym czasie byc w KODzie na pelnym etacie nie sa pozbawione sensu. Odnosze wrazenie, ze lud postanowil pozbawic tego czlowieka jakiejkolwiek szansy na obrone. Dziennikarka przeprowadzajaca z nim wywiad tez miala ustalone zdanie w tej sprawie zanim zadala mu pierwsze pytanie. Teraz to juz naprawde wszystko jedno co Kijowski powie czy nie powie; zawsze obroci sie to przeciwko nie mu.
  już oceniałe(a)ś
  9
  4
  Po co z nim przeprowadzać wywiady, po co o nim przypominać. Okazał się być zwykłym oszustem i skompromitował ruchy obywatelskie. Niech zniknie w niebycie. Niech go sąd skaże i niech siedzi.
  @baronvonkurskk
  To prawda. Ale może dlatego właśnie, że chodziło o skompromitowanie KOD poprzez lidera i to się udało, to może wrócić do KOD? Przecież każdy, kto chodził na ich demonstracje, robił to dla siebie, dla sprawy, a nie dla Kijowskiego. Poddaliśmy się ich propagandzie i presji, dlatego wygrali...
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  @baronvonkurskk
  Przypadkowy "lider" fejsbukowy. Niestety zgodzę się z przedmówcą. Po co z nim robić wywiady.
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  @baronvonkurskk
  Okazał się kim? Masz już wyrok? Wydał go pis, tak? I ty, jako kto to powtarzasz? Troll?
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  No żesz ku. Czy naprawdę trzeba przy każdej okazji tłuc w KOD tym pajacem? Ten człowiek nie jest już członkiem KOD. Dajmy mu spokój. Wygrzebywanie go z medialnego niebytu to prezent dla PIS.
  już oceniałe(a)ś
  10
  7
  Gdyby ten gość zużył połowę energii, która zuzywa na uzalanie się nad sobą, na szukanie normalnej pracy, dawno by się ogarnął. A tak, to zachowuje się jak klapek w skórze dorosłego faceta. Wszystko co ten człowiek wyprawia jest policzkiem w twarz dla przeciętnego mężczyzny.
  O tym jak pozował w biało czerwonych rękawiczkach , z "Vką", jako syn człowieka do którego strzelano w Stoczni im. Lenina, wolę nie myśleć, bo robi mi się niedobrze.

  Najpierw wywiad z Renatą Kim, teraz to. Cytując klasyka, skończ Waść, wstydu oszczędź.
  @szym
  "policzkiem w twarz"??? Ciekawe zestawienie. :)))
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  W prylu nie używało się słowa "manipulacja", tylko "prowokacja", ale chodzi dokładnie o to samo - jak cię złapią za rękę, to wrzeszcz, że nie twoja.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dyzma z charyzma. Lozinski zas ma wiele zalet procz charyzmy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  PiS'owscy Bolszewicy zniszczą każdego kto stanie na ich drodze. Kijowski, teraz Pytel, Machcewicz, będą następni... WELCOME TO IV RP
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Sprawa jest banalnie prosta - jakakolwiek umowa, czy o dzieło, czy o pracę Mateusza Kijowskiego podlegałaby egzekucji komorniczej na zaległości alimentacyjne. Tak więc po prostu "nie opłaca" mu się pracować. I dlatego też nie chciał należnego mu wynagrodzenia jako przewodniczący KOD, a w miejsce tego wystawiał faktury na firmę za niewykonane usługi. Żałosny zakłamany tupeciarz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2