Grupa działaczy Obywateli RP i Strajku Kobiet napisała na chodniku przed warszawską siedzibą PiS: 'A ja wolność kocham'. To cytat z ulotek zostawionych przez mężczyznę, który 19 października podpalił się na Placu Defilad W Warszawie. 54-latek napisał w nich, że jego działanie jest protestem przeciwko obecnej władzy. Mężczyzna jest w szpitalu, jego stan jest ciężki. Sprawą zajmuje się prokuratura.
Więcej
  Komentarze
  Niech męczeństwo tego Człowieka nie pójdzie na marne. Nie można o tym milczeć. Przede wszystkim publikujmy jego list. Jest tego wart. Taka była jego wola. Dlaczego dziennikarze GW tak mało o tym piszą?
  @zbych21
  Niestety dziennikarze w Polsce wolą epatować "babami z brodą" więc pokazują jakichś skrajnych maniaków religijnych itp. A ciemny lud to kupuje.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @zbych21
  jestem załamany tym, że dziennikarze o tym nie mówią! nie przedłużam abonamentu GW!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jest wstrząsające wydarzenie a media poświęcają mu mało mejsca lub wcale czyli zostawione to zostaje zwykłym ludziom, do takich reakcji chociażby jak ta. Niesienie dalej tych postulatów jest mega ważne.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  prokuratura ? pewnie zrobia z niego chorego. Ale chore sa kaczysci
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Wydarzenie wstrząsnęło ludźmi, ale nie dziennikarzami. Nie rozumiem obojętności mediów. Redaktorzy, przebudźcie się!
  @janzdechlak
  A ja rozumiem. Wolą się zachwycać tym co powiedział jakiśtam biskup.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Brawo Obywatele ! Tak trzymać i "nie popuszczać" - cyt. z JPII
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Dziennikarzy nic nie rusza i nicnie obchodzi - oprócz stawki za wierszówkę
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Rodzina zgłosiła zaginięcie zaraz przed tym wydarzeniem, a nie wcześniej, co miałoby sugerować wg GW, że jest chory psychicznie! wstyd Wyborcza, wstyd!! jesteście jak TVN! zresztą, mała liczba komentarzy na GW mówi sama za siebie, jesteście już na skraju przepaści! media tradycyjne się kończą! jak można o tym wydarzeniu nie pisać, ludzie opamiętajcie się!!!

  oko.press/dlaczego-sie-podpalil-zona-przepelnila-sie-ta-czara-corka-boje-sie-ze-pokaza-tate-jako-wariata-umniejsza-motywacje/

  schodzę do podziemia medialnego. Amen.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0