Rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński odpowiedział na pytania dziennikarzy, którzy dopytywali o rozmowę Dudy z Szydło. Prezydent miał domagać się od premier dymisji Antoniego Macierewicza. - Mogę powiedzieć tak, że jakieś oczekiwania, co do zmian w rządzie, to sprawa bardzo poważna, a prezydent na pewno, bo mi to powiedział, nie omawiał ich z prezesem Jarosławem Kaczyńskim - mówił Łapiński. Jego słowa ostro skomentował na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski. - Słowa Łapińskiego o wpływie PBS na skład rządu świadczą o braku kompetencji albo złym wychowaniu. Gdybym był jego szefem, zwolniłbym go - napisał. Wywołany do tablicy rzecznik prezydenta w rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz tłumaczy, że jego przełożonym jest Andrzej Duda i to ona może go ewentualnie w każdej chwili zwolnić. Co jeszcze mówił naszej reporterce? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Akurat ten pan Łopiński jest w zupełnie im stylu niż aroganci z PiS-u, więc nic dziwnego, że mistrz w tej klasie - Karczewski - żąda dymisji.
  @jerjar
  Sympatyczny p. Łapiński od lat wspiera PiS jak tylko może,
  i on, w znacznej mierze, przeczynił sie do ich zwycięstwa,
  które przyjął ze łzami wzruszenia w oczach.
  Błogosławione piersi, które go karmily.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @gwg
  Mam w oczach, gdy pod gmachem na Woronicza rzucił się kampanijnie z pięściami na wyimaginowanego przeciwnika. Własnom piersiom bronił oborowej.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @gwg
  Nic nie poradzimy na to, że jest PiS, ponieważ odpowiada on przekonaniom sporej części Polaków. Możemy natomiast zwalczać powszechne wśród czołowych polityków tej partii obłudę, chamstwo i populizm.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Tow. Karczewski nie raz już wypisywał podejrzane rzeczy na twatterze; zdarzyło mu się. np uczestniczyć jednocześnie w miesiącze smoleńskiej i meczu piłki nożnej*...zatem prędzej podejrzewam jakiegoś asystenta o nadmierną aktywność (Dobrej Zmiany i/lub gruczołów).

  * oko.press/bilokacja-marszalka-senatu-jednoczesnie-meczu-miesiecznicy-kulturalny-slodziak-fb-wredny-zrzeda-twitterze/
  już oceniałe(a)ś
  37
  0
  Niech się żrą.
  już oceniałe(a)ś
  36
  1
  karczewski ty się sam podaj do dymisji razem z całym nierządem pisu.
  już oceniałe(a)ś
  33
  0
  Karczewski to sobie może dymisjonować, niech kota prezesa zdymisjuje !!!!!

  Prezydent próbuje powstać z kolan, na których iskał kota prezesa, ponieważ przyśniło mu się że odsiaduje DOŻYWOCIE za łamanie konstytucji i nikt nie chce mu nosić paczek do PIERDLA (i słusznie).

  Więc wzburzenie w GRUPIE PRZESTĘPCZEJ (w skrócie PIS) jest zrozumiałe , z MAFII PRZECIEŻ TEŻ NIE MOŻNA SIĘ WYPISAĆ BEZKARNIE.
  @maciek7783
  Swietne!
  Co powiesz o "odpuscie cudow" w Krynicy na "czlowieka roku"? Po huraganie, smiertelnych wypadkach i braku reakji rzadu na akcje pomcy my mamy "pijany ze szescia rzad zyjacy w oparach ABSURDU" czlowieka roku. Zlow brak.
  Oni gotowi uwierzyc w te fkcje, jak w "relifgie smolenska " zromotnik "ciemny lud"
  oglupil. I co dalej ? Bawimy sie w "saloonowca zwanego dupniakiem"?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jakiś pojedynek na umysły, może się przegrzeją i wyłączą się oba. Z korzyścią dla nas.
  już oceniałe(a)ś
  29
  0
  To zwykła ustawka. Strażnik Konstytucji podeptał ją i to mu będzie zapamiętane.
  już oceniałe(a)ś
  23
  1
  Rzecznik Łapiński wykazał się niedopuszczalnie wysokim ilorazem inteligencji, za co powinien ponieść zasluźoną karę.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  `