Zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego ubranego w biało-czerwoną pelerynę przeciwdeszczową wywołało burzę w internecie. Jedni wychwalali prezesa PiS-u za patriotyzm, inni tworzyli setki memów. - Barwy narodowe to rzecz odświętna i nie używa się jej do znakowania przedmiotów codziennego użytku - ocenia prof. Tomasz Nałęcz. I dodaje, że Jarosław Kaczyński jest lata świetlne od normalnego człowieka. - Kaczyński często zachowuje się jak dziecko, które zgubiło się na plaży w tłumie dorosłych i w tej pelerynce przeciwdeszczowej wyglądał podobnie - uważa gość Dominiki Wielowieyskiej. W najnowszym odcinku CrashTestu dowiecie się również kto był austriackim agentem i dlaczego 'Lech Wałęsa przy nim to mały pikuś'.
Więcej
  Komentarze
  Pozwolę sobie zacytować Janusza Palikota, który na swoim blogu genialnie podsumował pisowskie Fashion Show: "Od kilku dni kaftan bezpieczeństwa i flaga narodowa to to samo. Geniusz metafory ? Jarosław Kaczyński."
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  Kaczyński dzieckiem? To stary nieudacznik wypełniony żółcią i jadem nienawiści za swe nieudane życie.
  @wyborca66
  Zgoda. Tylko jak to się dzieje, że zgromadził wokół siebie tyle miernot, decydujących o naszym kraju.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @kimi52
  Też mnie to zastanawia... Czyżby była w ludziach tak wielka potrzeba zemszczenia się za jakieś swoje krzywdy? A taką zemstę PiS oferuje przecież swojemu elektoratowi w każdej dziedzinie życia. Ale to byłoby straszne...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dezubekizacja, tak jak np. dezaktualizacja, a nie "deaktualizacja".
  @kimfkimf ale komuś wyjechałeś od razu skojarzyłem z deubikacją ,ale nie z deubekizacją ,to pierdołka taki błąd .Posłuchaj czasem języka dziennikarek i dziennikarzy w TVP i w TVP INFO ,UWAŻAJ BO SIĘ MOŻNA PRZEKRĘCIĆ na szczęście mimo iż wszyscy wiedzą po jakich uczelniach to i tak wszyscy wiedzą że tam gdzie MISIEWICZA posłano od razu na III rok .to ten sam poziom co i ci "mówcy" z czułością wręcz wspominam prof.Bardiniego NIKOMU I NIKOGO nie oszczędził ,a Bralczyki i Miodki chyba są już w PISIE bo cisza.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Panie Nałęcz a pan jesteś dzieckiem dzisiejszego cwaniactwa , panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek .Wczoraj czerwony dzisiaj biały .
  już oceniałe(a)ś
  0
  6