Minister Błaszczak nie jest mistrzem ciętej riposty, posługuje się argumentami na poziomie rynsztoka, zresztą Błaszczak, rynsztok - całkiem blisko - mówi w 'Temacie dnia': przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru. To jego komentarz do słów szefa MSWiA, który pytany o podsłuchiwanie opozycji mówił o kompleksach i kłopotach rodzinnych lidera Nowoczesnej. Gdyby Błaszczak był odważny i miał honor to pokazałby dokumenty, że podsłuchy to nieprawda; podsłuchiwanie opozycji świadczy o słabości tej władzy, że boją się opozycji, starają się przewidzieć jej ruchy - stwierdza rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf.
Więcej
  Komentarze
  Dlaczego nikt nie pyta Błaszczaka CO SŁYCHAĆ u Schetynów, czy w rodzinie Pana Schetyny relacje są dobre? Czy w historii Polski ktoś miał lepszy wgląd w życie opozycji i obywateli niż towarzysz Mieczysław Moczar i minister Mariusz Błaszczak? Dlaczego opozycja jest tak bierna i nie uzmysławia wyborcom ogromnego znaczenia tej komunizacji służb państwowych względem opozycji i obywateli spoza partii rządzącej?
  @hayek, też chciałabym to wiedzieć.A ściślej - wolałabym żeby nie trzeba było o to pytać.. PiS codziennie się podkłada, wtopa goni przekręt, uciekając przed aferą, a opozycja cienko protestuje, po czym przechodzi nad każda kolejną sprawą do porządku :(
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Blaszczak jest chamem. Brudzinski jest chamem, Kaczynski jest chamskim chamem, Szyszko jest chamem, Czarnecki jest chamem, Sassin jest chamem, Piotrowicz jest chamem, Jaki jest chamem, itd itd
  @t0021 Zgadza się. Niestety, i ci ludzie nami rządzą!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @t0021
  To kto tych chamów wybrał? Czyżby nie chamy na swoje podobieństwo?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Błaszczak jest ordynarnym chamem. To wszyscy wiedzą.
  @manka Na dodatek zakompleksionym, a jeszcze musi popisywać się przed równie zakompleksionym prezesem.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Czy GW jest jeszcze gazetą? Czy naprawdę nie możecie spisywać rozmów żeby CZYTELNICY mogli je przeczytać? Video można powiesić przy okazji, ale nie zamiast.
  @zgredka43 Internet to nie papier! Wszystkie sposoby przekazywania informacji sa dobre (text, zdjecia, video)
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @jzr, nie neguję, dlatego uważam, że obok tekstu rozmowy, może wisieć filmik. Pani Wysocka - Schnepf jest profesjonalną dziennikarką telewizyjną, ale i tak - chciałabym mieć wybór. Jak chcę oglądać informacje telewizyjne - idę na stronę tv, a jak słuchać radia - na stronę radiową. Gazetę otwieram po to żeby czytać. Pal licho filmiki o niczym, ale tu chodzi o "Temat dnia"...
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @zgredka43 Caly problem w tym, że niektorych filmów nie da się zobaczyć na tabletach, albo brakuje fonii.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Myslicie ze zdjecie z samolotu z Petru w roli glownej bylo przypadkowe? To byla zaplanowana prowokacja, tylko nie do konca udana, bo wyborcy Petru to luzaccy lewacy, ktorych malo obchodzi kto z kim i kiedy. Ale gromadzenie materialow celem nastepnych prowokacji i to nie tylko wobec Petru nadal trwa, a Kaminski po udanych prowokacjach gruntowych i tasmowych stale rosnie w sile. Nie tylko prezydent go uniewinnil, to pod katem tego uniewinnienia zmieniany jest ustroj sadow, niszczone sa niezawisle sady.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  #zgredka. Pełne poparcie. Nie chce oglądać video zamiast czytania. Płacę za gazetę, a nie za biesa!telewizję. Jestem od Gutenberga, a nie od Murdocha.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  bardzo proszę o teksty, prenumeruję wszak gazetę, czyli słowo pisane
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ze inwigilacja jest przestępstwem jest poza dyskusją. To Putinizm. I to nie jest na głupie zarty ze skojarzeniami od nazwiska.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0