W czasie ostatnich demonstracji policjanci byli zmuszani do śledzenia członków antyrządowych organizacji i Ryszarda Petru. Jak ustaliła ?Gazeta Wyborcza? do śledzenia użyto samochodów obserwacyjnych, stosowano też podsłuchy pięciodniowe, na które nie musi zgadzać się sąd. Prawo i Sprawiedliwości uważa jednak, że to dla ich dobra. - Gdyby włos z głowy spadł panu Petru gdyby np. pobił go zwolennik innej opozycyjnej partii w ramach dzikiej konkurencji, rywalizacji między partiami, o której wszyscy wiedzą, wówczas byłyby zarzuty wobec Prawa i Sprawiedliwości, że policja niedopilnowana - mówił podczas dzisiejszej konferencji europoseł PiS, Ryszard Czarnecki.

Funkcjonariusz Komendy Stołecznej Policji przyznaje, że osoby były śledzone przez cały dzień. 'Ogon' miał Ryszard Petru, ale jak się okazuje, nie tylko. Kogo jeszcze musieli śledzić policjanci? Zobacz w materiale Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  bezczelnosc i cynizm tej politycznej qu..rvy czarneckiego jest przerazajaca....o kosmicznej glupocie tego drugiego idioty karskiego nie wspomne....
  już oceniałe(a)ś
  33
  0
  Żyjemy w państwie policyjnym. Stało się.
  @piotr3453 IV RP=PRLbis
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @piotr3453 Wkrótce będą wszystkich "nieprawomyślnych" zamykać ...dla ich bezpieczeństwa. Większej bzdury nie można zrobić albo powiedzieć. Oni myślą , że wszyscy Polacy są durniami jak ich elektorat.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  według PIS Polska to to tylko ci co popierają PIS.W odróżnieniu od PO , PIS władzy nie odda -dyktatorzy władzy nie oddają.
  @snaf Dlatego dyktatorom władzę trzeba ZABRAĆ.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Szkoda komentowac stan umysłu czarneckiego. Ten facet bierze unijne czyli nasze pieniądze chyba za robienie z siebie pajaca.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Nie pokazujcie tych KRETYNÓW , bo mam odruchy wymiotne !
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Panowie Czarneccy nie powinni byc zbyt pewni siebie. System raz uruchomiony dziala, sam sie nakreca i nie latwo go wyhamowac. A rewolucja zawsze zjada swoje dzieci. Przyklad - p.Paczuska. Na poczatku wystarcza gdy np. przepcha sie kluczac miedzy "swita" blizej prezydenta na jakiejs ceremonii, ale pozniej trzeba uwazac czy moze lepiej nie stac za blisko prezydenta, a pozniej juz nic nie wiadomo, bo i tak "noca kolbami w drzwi zalomocza". Panowie Czarneccy - nosil wilk razy kilka poniesli i wilka :)
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  A co stałoby się, gdyby włos z głowy p.Czarneckiego spadł, kto wtedy byłby oskarżony ?
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Jeżeli to miało być dla dobra śledzonych, to dlaczego "chronieni" nic o tym nie wiedzieli? To co mówi Czarnecki to szczyt cynizmu i bezczelności.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  `