- Byłam w obozie dla uchodźców, wróciłam cała i zdrowa. Kochany panie Jarku, kochana pani Beato, mam do was ogromną prośbę - przestańcie nas okłamywać i przestańcie robić Polakom wodę z mózgu. Jeżeli macie wątpliwości, mam dla was propozycję - mówi Alina Czyżewska, która pomagała uchodźcom na greckiej wyspie Lesbos. Teraz apeluje do Jarosława Kaczyńskiego i Beaty Szydło, aby otwarli granice. -Terroryści znajdą sobie drogę, żeby przybyć do Europy, uchodźcy mają tę jedną, przez Morze Śródziemne.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pełna zgoda. Ofiarom wojny trzeba pomagać. Polacy z takiej pomocy korzystali wielokrotnie!
  @rozacanina I dlatego są przekonani, że pomagac nie warto?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  h ttp://www.remuszko.pl/blog.php/?p=5275 Uważam, że hierarchowie Kościoła Katolickiego, zwłaszcza polscy (ponad 150), powinni inauguracyjnie, wskazówkowo i symbolicznie przyjąć pod dach swych rezydencji przynajmniej po jednej rodzinie uchodźców, niechby tylko chrześcijan. Uważam, że nic tak skutecznie nie działa na ludzkie sumienia, jak konkretny praktyczny przykład. Stanisław Remuszko, remuszko@gmail.com, 504-830-131
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Daremny apel do rządzących Polską nienawistników o kamiennych sercach.
  @janzdechlak To dotyczy nie tylko tych rządzących.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Hierarchowie powinni przede wszystkim pokazywać, wyjaśniać tym owieczkom (baranom też) co to jest miłość do bliźniego swego, co to jest wiara i postępowanie zgodne z naukami Jezusa Chrystusa. Ale ja się nie chcę mieszać do ich postawy moralnej. Poznasz ich po owocach... Apeluję do polityków naszych, zwłaszcza tych, co dzielnie powierali G.W.Busha jr i wysyłali wojsko polskie do Iraku (od tego zaczęła się cała rozp... jaką obecnie na świecie mamy): Przyjmijcie wy choć po jednej rodzinie z Iraku pod swój dach. Co pan na to panie Kwaśniewski?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A co się stało, że wyborcza otworzyła forum dot. uchodźców? akcje już na tyle spadły? Brawo Ty, ale pomijasz jedną ciekawą kwestię. Nie ma technicznej możliwości sprawdzenia kto jest uchodźcą, a kto imigrantem. A jak zapewne wiesz nawet sam wielki Macron imigrantów chce odsyłać za granice EU. Pozdrawiam.
  @czy2plus2to4 'Nie ma technicznej możliwości sprawdzenia kto jest uchodźcą, a kto imigrantem' - nie ma; nie ma też technicznej możliwości sprawdzenia, czy wszyscy beneficjenci systemu pomocy społecznej w tym kraju na nią zasługują; ani czy wszystkie matki korzystające z preferencji przy przyjmowaniu dzieci do przedszkola są samotne; ani czy wszyscy ludzie adoptujący dzieci, czy psy, są psychicznie stabilni; ani czy wszyscy tu komentujący nie są rosyjskimi trollami; tylko co z tego wynika?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @czy2plus2to4 Nie ma też technicznej możliwości sprawdzenia, czy ów niszczący Polskę i szczujący obywateli samozwańczy zbawiciel jest wybitnym kretynem, czy tylko nieudacznym łajdakiem. Pozdrawiam.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ale ilu tych uchodźców mamy przyjać? 7tys jak się zobowiązaliśmy czy nieograniczoną ilość? Prosimy o konkrety
  @emma123456as Proporcjonalnie do pokładów chrześcijańskich wartości charakteryzujących nasz katolicki kraj. Czyli tę garstkę którą się zobowiązaliśmy, plus tyle na ile nas stać.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  "Byłam w obozie dla uchodźców, wróciłam cała i zdrowa" - to są kpiny czy tak na serio masz to za jakieś wielkie osiągnięcie czy też prawdziwy wyczyn ujść z stamtąd z życiem?! Bo jeżeli tak, to może spokojnie z tym otwieraniem granic, niech się najpierw mordują między sobą ...
  @mamsoni Tak, to jest czytelna kpina z takich jak Ty manipulantów. Zaś Twoja manipulacja ilustruje jak celna.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @mamsoni Gdybyś choć jeden dzień przebywał pod obstrzałem w Iraku lub w Syrri, to inaczej byś teraz śpiewał.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @adc16eb W Iraku czy Syrii, to ten herold wiadomych wartości najchętniej by przeprowadzał ostrzał. Tak samo jak robi to teraz - czyli propagandowy zza swej tchórzliwej klawiatury.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  `