W kłębowisku żmij, jakim jest obóz władzy, maskowanym na zewnątrz makijażem jedności, toczy się walka o wpływy - tak w 'Temacie dnia' prof. Tomasz Nałęcz komentuje zmiany na stanowisku szefa telewizyjnych Wiadomości. W sytuacji, gdy liderem umiarkowanych w PiS staje się prezydent Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński zwiera szyki i chce, by telewizja była bardziej dyspozycyjna - dodaje rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf. Jego zdaniem, stanowisko szefa Wiadomości dla tej władzy jest bardzo ważne.
Więcej
  Komentarze
  To już nie starcza miejsca wokół koryta dla prominentów Coraz Lepszej Zmiany?
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Może i stanowisko szefa jakiejś tv jest ważne dla "polityków"? Grunt to że społeczeństwo głosuje pilotami i tylko to się liczy najbardziej.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Czy telewizja jest dla Polaków czy tylko waźne aby się podobała kaczalnikowi?
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  "Zwiera szyki"? Raczej zwiera zwieracze....
  @lynyrdo Zwieracze już zwarte, teraz zwierają szyki zwieraczy :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  kaczyński idź się leczyć. Naród cię nienawidzi dlatego chowasz się jak szczur, jak obślizgła glizda za plecami innych. Narażasz swoich kolegów, by podpisywali się pod twoimi chorymi pomysłami.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Nowe hasło dla PiS: Polska tylko dla Polaków, a TVP tylko dla zwolenników PiS-u.
  @danap Dobre. I niechaj oni płacą abonament.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  "Dziennikarze" tvp wieczorami z pasją oglądają archiwalne wydania dziennika DTV z wczesnych lat osiemdziesiątych. Stosują te same metody, intonację, wyraz twarzy, gesty i narrację. Ubiór nawet, tak jest! Nie wierzycie? Porównajcie sami propagandę z czasów komuny, dostępna w net z obecną, będziecie w szoku! Robią to z wewnętrznej potrzeby bo dla naszego dobra.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  jeszcze bardziej?
  już oceniałe(a)ś
  7
  0