Jest śledztwo w sprawie przygotowań do 'fizycznej likwidacji' Antoniego Macierewicza. Prowadzą je prokuratorzy z Krakowa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o wpis na Facebooku, w którym ktoś pytał gdzie mieszka szef MON, a ktoś inny odpowiedział, że 'sprawa zostanie załatwiona'. Zarzuty postawiono jednej osobie. Nikt nie został zatrzymany.

We Francji spór o status pierwszej damy. Ponad 150 tys. osób podpisało się pod petycją, w której wyrażają sprzeciw wobec planów prezydenta zinstytucjonalizowania stanowiska pierwszej damy. Emmanuel Macron chce by jego żona Brigitte otrzymywała pensję.

Jest coraz więcej zachorowań na boreliozę. W pierwszym półroczu na Mazowszu zachorowało już 779 osób. To o 1/3 więcej niż w podobnym okresie rok wcześniej. W samej Warszawie jest już 185 przypadków boreliozy.
Więcej
  Komentarze
  likwidacja Ministra Macierewicza bylaby najglupszym aktem w Macierewiczowskim dramacie. On mialaby szanse na przejscie/ wejscie do martyrologii. Nie mozna wykluczyc, ze on ma cichą nadzieje, ze ktos mu pomoze zostac martyrem. Nie dajmy sie zwabic. Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jeden szkodnik mniej
  @obserwator 500 Bądz ostrozny, bys nie wylądowal na przesluchaniu w sprawie proby likwidacji Ministra Macierewicza. Mam nadzieje, ze nikt sie nie zlapie na ten lepik Macierewicza. Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  0
  0