Donald Tusk przyjechał dzisiaj do Warszawy na przesłuchanie do prokuratury ws. nieścisłości przy katastrofie smoleńskiej. Chodzi o nieprawidłowości przy sekcjach zwłok ofiar katastrofy w kwietniu 2010 r. Prokuratura zarzuca, że ówczesny premier niedopełnił swoich obowiązków, gdyż przy sekcjach zwłok przeprowadzanych w Rosji nie było przedstawicieli Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, ani nie przeprowadzono sekcji po przewiezieniu ciał ofiar do Polski. Co Donald Tusk ma do powiedzenia na temat wprowadzanych przez rząd PiS reform? Czy były premier obawia się przesłuchania przed prokuraturą? Zobacz materiał wideo Justyny Dobrosz-Oracz.

Prokuratura Krajowa o przesłuchaniu Donalda Tuska: 'Były premier występuje w charakterze świadka'
Więcej
  Komentarze
  Bolszewickie szmaty, zeby zadowolic swojego komandira, szczerbatego dziada, robia wstyd Polsce. Nie dosc ze w samej Polsce kultywuja swoje bolszewickie szambo, to na arenie miedzynarodowej tez sie "wykazuja". Panu Tuskowi mozecie skoczyc bolszewickie szmaty.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a dlaczego ta kacza miernota+nieudacznik+psychopata nie opublikuje ostatniej rozmowy telewfonicznej z braciszkiem w trakcie lotu do smolenska -wszystko byloby jasne, ze to ta miernota ponosi 100% odpowiedzialnosc za smierc. ca 96 Polakow /f/m9!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `