- Nie walczymy o samą konstrukcję sądów, dziś walczymy żeby władza nie była bezkarna - twierdzi poseł PO Andrzej Halicki odnosząc się do ostatnich protestów, które odbywały się w całej Polsce. Mimo to, gość Agaty Kondzińskiej, twierdzi że weta Andrzeja Dudy w sprawie ustaw o Sądzie Najwyższym i KRS nie są wystarczającymi powodami do świętowania. - Pierwszym wetem powinno być weto ustawy sądach powszechnych. Niestety tę ustawę Duda odpuścił. Nie wiemy również, jak zakończy się proces legislacyjnych ustaw o SN i KRS. Zbigniew Ziobro, jako prokurator generalny, będzie natomiast zarządzał teraz ponad 9 tysiącami sędziów - zauważa Halicki.
Więcej
  Komentarze
  Skoro to wustawa o sądach powszechnych jest ta najgorsza to czemu przez miesiąć czytałem głownie o tym jak łamie standardy ta o SN? Może mi redaktor na spółkę z Halickim wyjaśnią.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  przeciez wiadomo, ze chodzi tylko o kilku, tych ktorzy beda sadzic kaminskiego i wasika. z tego powodu caly pospiech z ustawami a teraz rewolta przybledy wolfgangowej
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  to strasznie upokarzające dla sędziów - to prawdziwa zbrodnia, jak w najohydniejszych scenach filmów o upokarzaniu, żeby człowiek tak niesprawiedliwy, ferujący publicznie niesprawiedliwe wyroki przed rozpoznaniem sprawy przed sądem (słynny "gwóźdź Ziobry" w telewizjach całego kraju) oceniał który sędzia jest sprawiedliwy. To niestety pokazuje sędziom, że nawet jak wróci normalność, nawet na 8 lat, to sprawiedliwych może dosięgnąć upokarzająca niesprawiedliwość.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wendeta Ziobty okrojona o 2/3 przez prezydenta. Ziobro z 1/3 wendety uczyni trzykrotna wendete.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jak może taki tuman niedouk który ledwo skonczyl studia nie nawyzszej jakości zarzadzac tyloma ludzmi którym do piet nie dorasta to jest wlaqsnie kaczyzm
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  no ale ten ziobro to zero, juz teraz nie daje sobie rady z zadaniami, a 9000 pracownikow przerasta mozliwosci i umiejetnosci tego zera!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0