Gdy przestaje funkcjonować niezależność sądownictwa, przestaje obowiązywać prawo zawarte w konstytucji to wszystkie urzędy w państwie stają się atrapami, państwo staje się fasadowe - mówi w 3x3 posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Jej zdaniem, prezydent Duda znalazł się w pułapce proponując poprawkę dotyczącą sposobu wybierania sędziów do KRS. Jedynym wyjściem, by cofnąć się znad przepaści jest zawetowanie wszystkich trzech ustaw - dodaje rozmówczyni Romana Imielskiego.
Więcej
  Komentarze
  Bezapelacyjnie popierajmy Dudę. Nie można dopuścić, by się z Kaczyńskim pogodzili i dogadali.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie ma powodu do radosci, Duda i Kaczynski, wystraszeni poteznymi demonstracjami w Polsce, a takze stanowiskiem EU i zdecydowana opinia swiata cywilizowanego, troche odstapili od swoich planow wprowadzenia komunizmu w Polsce. Trzeba im sie bacznie przygladac, jaki bedzie dalszy rozwoj ich planow. Duda nie zawetowal NIEZALEZNOSCI SADOW POWSZECHNYCH ! Kaczystow, ktorzy demontuja Polske, izoluja w swiecie, tylko pod presja robia "krok wstecz", nalezy wyeliminowac !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  no laxe ten tzw. prezydent od tzw. pis sam ponosi odpowiedzialnosc za to ze jest niewolnikiem tego kaczy miernoty+nieudacznika+psychopaty!!! ten tzw. prezydent to tez tylko taka pis-atrapa, nie ma nic do gadania, to tylko dlugopis tego kaczy miernoty+nieudacznika+psychopaty!! jestem oo tym przekonana, ze tzw. prezydent od tzw.pis to tylko atrapa i dlugopis tzw. pis!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0