- Realizujemy nasz program, mamy do tego pełne prawo i będziemy w tym konsekwentni - Beata Mazurek, rzeczniczka PiS, komentuje planowane zmiany w wymiarze sprawiedliwości. Sejm i Senat przegłosowały rządowe ustawy o reformach w KRS i ustroju sądów powszechnych. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło również projekt zmian w Sądzie Najwyższym. Wczoraj w całej Polsce doszło do protestów przeciwko planowanym zmianom, które naruszają konstytucję i praktycznie zmieniają ustrój państwa. Czy politycy PiS znają zapisy konstytucji? Zobacz materiał wideo.
Więcej
  Komentarze
  A co na tym tłumoku może zrobić wrażenie? Chyba tylko wypłata.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Podobienstwo do oskarzonych z procesow oswiecimskich. I mentalnosc ta sama.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Typowy pis-bolszewicki bełkot : kłam kłam kłam kłam kłam kłam kłam aż kłamstwo stanie się bardziej wiarygodne od prawdy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To typowy pokaz, cynizmu i kłamania w żywe oczy... PiS nie potrafi rozmawiać, nie posługując się kłamstwem! Moim zdaniem, zapędzają się w kozi róg. Ich narracja nie powinna przetrwać, jeśli choć odrobinę potrafimy, wyciągać wnioski z przeszłości!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Aż sie prosi żeby zacytowac słowa dr. Strosmayera ze „Szpitala na skraju miasta" -Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby Pani jak gołębica.
  @wredota Golębie to ta cała PiSdnięta ferajna!On to orlica oczywiście w lataniu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Babsko łże. NIE MACIE PRAWA DO ŁAMANIA KONSTYTUCJI!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ta stara pisowska kupa patrzy w lustro. I nic. "Nie robi na mnie wrażenia" . Dlatego nie oczekujcie zbyt wiele.To meskie hormony u tej "pani"(?).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A co moze zrobic wrazenie na umyslowo uposledzonej malzy?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `