Nie mamy wyjścia, tylko przez wspólne działanie możemy wygrać tę bitwę - mówi w 3x3 Joanna Scheuring-Wielgus, posłanka Nowoczesnej. Wczoraj spotkało się forum organizacji społecznych i politycznych, mamy konkretny plan działań na najbliższe dni, to są działania bez użycia przemocy - zapowiada rozmówczyni Romana Imielskiego. Jak mówi, wszyscy mają świadomość, że tylko przez wspólne działanie możemy wygrać tę bitwę.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czy Pan Panie Frasyniuk jest w stanie zorganizować niezależną miesięcznicę smoleńską i zaprosić rodziny tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej i zwykłego księdza do odprawienia żałobnej mszy polowej w centrum Warszawy? I oczywiście ani słowa o charakterze politycznym.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cpunka, handlarz.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przykro mi, ale Ta Pani na każdym kroku się kompromituje. I nie chodzi tu o drobne przejęzyczenie w stylu "Stop dyktaturze kobiet", ale o całokształt. Intelektualnie nie dorosła do reprezentowania wyborców w sejmie. Nie akceptuję naśmiewania się z nazwisk, ale to jest rzeczywiście Szajbus-Wielgus.
  @darpodinio Szajbusów to mamy pełny rząd i większość w Sejmie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I tak trzymać
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W krajach demokratycznych powstaja bardzo czesto nowe partie polityczne, jezeli przedstawia spoleczenstwu PROGRAM, ktory pewnej czesci spoleczenstwa odpowiada, towchodza do parlamentu i decyduja o losach kraju. Moge wymienic tutaj przyklady, jezeli to Was interesuje. Dlaczego w Polsce takie nowe partie nie powstaja ? Partie opozycyjne w Polsce od dwoch lat nic nie robia, nie maja zadnego PROGRAMU, ich dzialalnosc to pozalowania godna krytyka tych, ktorzy rzadza, rozwalaja kraj i izoluja w swiecie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Opozycja potrzebowała prawie dwa lata, aby dojść do wniosku, że tylko wspólnie da się przeciwstawić pisowskiej okupacji. Czekamy na wspólną, skuteczną kampanię wyborczą, także z udziałem lewicy, bo to 10% elektoratu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani Szojrung powinna sobie wylać na włosy 3 wiadra "zimnej głowy".
  @Andre Pomyliłeś biedaku nazwisko, wiadra się wylewa na głowę a nie na włosy - masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ghjuvanni.casanova Tvn 24 "Kawa na ławę" 16.07 2017 godz 10:45 Heheheheheheheheeheee! -wypowiedź pani Szojrung-Wilgus.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `