Stawiając mi zarzuty z kosmosu, Antoni Macierewicz pośrednio przyznaje mi rację - mówi w 'Temacie dnia' Tomasz Piątek, autor książki 'Macierewicz i jego tajemnice'. Bo nie odważył się powiedzieć, że w mojej książce są kłamstwa - dodaje rozmówca Romana Imielskiego.

Tomasz Piątek opisuje, jak sam mówi, liczne, często wieloletnie, pośrednie, ale istotne powiązania Antoniego Macierewicza z rosyjskimi służbami i mafią. Jak mówi Tomasz Piątek, Antoni Macierewicz nie zwrócił się do sądu cywilnego, by bronić swojego dobrego imienia, ale do prokuratury wojskowej, którą kieruje osoba rekomendowana przez szefa MON.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Część komentarzy potwierdza, że do walki z p. Tomaszem Piątkiem przekierowano sporo sił. Ciekaw jestem, czy potrafią to ukryć w budżecie partii czy leci to bezpośrednio z naszych podatków? Warto w przyszłości zrobić drobiazgowy audyt wydatków i partii i państwa Pis.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "zdRADZIECKA morda" ma wiele twarzy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marzena Zawadzka Ty to naprawdę udowadniasz że twoja głupota przebiła wszystko. A jaki masz TW?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Piatek, mozesz zawsze isc do miedzynarodowych trybunlow ze swoimi klopotami i nie zawracaj tutaj glowy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Teraz juz wiecie, drodzy czytelnicy i drodzy trolle, do czego służą PISowi sądy i jak będą działać! Wcześniej czy później i wy dostaniecie się w ich tryby - np. kiedy jakaś "córka leśnika" upatrzy sobie domek, w którym mieszkacie...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Spokojnie niech no tylko radny PiS przerysuje bezkarnie golfa (rocznik 97.prawie nówka ) pana janusza , suweren sie obudzi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Maciierewicz tylko czeka na ostateczną likwidację wolnego sądownictwa. Potem zaatakuje. I nikt nie stanie w obronie wolnego słowa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  MAX DWIE KADENCJE - JESZCZE 6 LAT SZALEŃSTWA. POTEM CZYŚCIEC.
  @kosmiczny1 Dziubdziś - jakie kadencje? Przecież PIS będzie rządził do śmierci Kaczki (po to przecież przejmuje Sąd Najwyższy)!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `