Prawa ręka ministra Antoniego Macierewicza bohaterem tekstu we Frankfurter Allgemeine Zeitung. - To najpoważniejszy dziennik niemiecki, a autor tego artykułu, Konrad Schuller powiedział mi, że ma dowody, że w 2012 roku Bartosz Kownacki, obecny wiceminister obrony narodowej udał się do Rosji z Mateuszem Piskorskim, który został aresztowany pod zarzutem szpiegostwa właśnie na rzecz właśnie tego kraju - tłumaczy Tomasz Piątek, autor książki 'Macierewicz i jego tajemnice'. I opowiada o szczegółach swojego ponad 1,5 rocznego dziennikarskiego śledztwa.
Więcej
  Komentarze
  Za 1-2 miesiące wszyscy o tym zapomną. O podwyżkach paliwa, sądach, miesięcznicach też zapomną. Dopóki piwo w lodówce, karkówka na grillu a samochód bez Dpf na podjeździe
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PiS i Duda w kampanii wyborczej były konkretnie wspierane przez putinowskie trolle - własna obserwacja. Pomimo ultra-patriotycznego sztafażu PiS jest najłatwiejszy do zmanipulowania przez wirtuozów z Łubianki (no może jeszcze poza Kukizem).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Agentura Moskwy w MON ? Kto na to zareaguje ? Skandal
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  nie ma sie co pie...c trzeba wylapac i zrobic z nimi to co w ich ukochanej rosji sie robi ze zdrajcami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wybory w Polsce w 2015 r. to był kolejny etap wojny hybrydowej kremla przeciwko wolnemu światu. Polska przegrała 2:0 z rosją, a biedni głupi polacy nie mogą uwierzyć, że znów są w rosyjskich rękach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wczoraj Kownacki grzmiał w telewizyjnym wywiadzie na p. Frasyniuka i innych opozycjonistów z czasów PRL, którzy walczyli z komuną o wolność i demokracje w Polsce. Widać wyrażnie, że obecna władza dezawuuje działania ludzi Solidarności, zmierza w kierunku odwrócenia demokratycznych zmian w naszym kraju i działa w interesie Rosji. Kaczyński powiedział nawet wczoraj, że będziemy teraz szli w odwrotnym kierunku. niż prowadziły nas poprzednie rządy. Można to rozumieć tylko w taki sposób: wyjdziemy z UE , cofniemy się do PRL i wpadniemy w ramiona Rosji. To jest właśnie Targowica bis.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Piatek dzienikarz śledczy Chyba od śledzenia śladów po igle na swoim ciele h t t p s : //pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Pi%C4%85tek_(pisarz) h t t p : //www.pomponik.pl/plotki/news-tomasz-piatek-opowiedzial-o-uzaleznieniu-od-heroiny-stoczyl-,nId,1854567 Na spółkęz drugim medialnym gwiazdorem z trzódki Agora/Canal plus h t t p s ://pl.wikipedia.org/wiki/Max_Cegielski ze swoimi historiami życia bardziej nadają się na śledzonych niż śledczych
  @mada.kinhcim Tylko debile pololuja sie na Wikipedie, bo pisza ja tez takie psudo amotorcscy einteligenci. Postaraj sie o nne zrodla. a Pan Pyiatek nie ukrywa soich slabosci w przeciwienstwie di ciepie oadalcu, ktozy sie ukryqa bo wstyd mu poakaz sluzalczej postawy na kleczach przed miernota kaczynskim bolszewikiem. Mamy w Polsce proby powrotu do bolszewizmu bowiem przedkowie bliniakow byli bolszewikami na uslugach Stalina. Po smierci Stalina jeden z nich otzyml wyrok smierci za mordy na polakach i zostal stracony. Kaczynscy sa bolszewikami przebranymi w katolickie "szaty". Ochrzcili sie w wieku 30 lat kiedy to katolicy chrzcza dzieci w niemowlectwie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Piątek nie wiedział o spotkaniu prywatnym Komorowskiego z agentem KGB Patruszewem? Polski prezydent prywatnie z agentem KGB, człowiek ufający najbardziej agentom szkolonym w Moskwie i nimi otoczony...O wakacjach z agentem Kwaśniewskiego? Nie wiedział, jak Kwaśniewski i dlaczego chciał pomoc ruskim kupić tak ważne dla kraju polskie Azoty? Komunista służący wcześniej związkowi radzieckiemu , później z ruskimi agentami się szwendający chce by Polskie Azoty przejęli ruskie, a Piątek, nie widział powiazań. Wierzycie Piątkowi?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0