Początkowo miały być tylko oświadczenia dla prasy. Ale ostatecznie, na prośbę Amerykanów, pytania na konferencji Donalda Trumpa i Andrzeja Dudy były. Jedno z nich wyraźnie nie spodobało się szefowi MON. Amerykański dziennikarz zapytał Andrzeja Dudę tak - 'Pańska partia znacząco osłabiła wolność prasy w ubiegłym roku. (...) Czy myśli pan, że ludzie mieszkający w innych nowoczesnych demokracjach, w tym w Stanach Zjednoczonych, niesłusznie was krytykują?' 'W Polsce panuje absolutna wolność, jeżeli chodzi o media. Problemy były podczas poprzednich rządów' - odpowiedział Andrzej Duda. Chwilę wcześniej atak na media przypuścił Donald Trump. Oczywiście na te, których nie lubi. Jak zareagowali siedzący w pierwszym rządzie polscy ministrowie? Jak Polaków dopieszczał prezydent USA, a czego nie powiedział? Zobacz felieton filmowy.
Więcej
  Komentarze
  Nie płaczcie już tak, Czerscy... Przecież dzisiaj szabas! ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Na kolana, lewackie ćwoki rodem z ZSMP tudzież ORMO... :D
  @starywyga007 raczej starydupa, nic nie rozumiesz i się ośmieszasz chciałbyś być tym 007 ale jesteś żałosny
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @rn25 W sumie to nawet mi cię trochę szkoda. A raczej twoich rodziców - nie pofarciło im się...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wbrew zadęciu pisuarów świat prawie w ogóle nie odnotował wizyty trampka w Warszawie (np. BBC o g. 18 ograniczyło się do jednego zdania, inne światowe stacje tez prawie nic). Świat w zasadzie w ogóle nie wie, co to było Powstanie Warszawskie. Dla świata trampek leciał na szczyt G20, więc próba leczenia tą wizytą warszawską kompleksów i strachów pisuarów jest raczej chybiona. Warto też pamiętać, że jak dotąd trampek był notorycznym kłamcą i zmieniał zdanie o 180 stopni (chociażby w sprawie NATO, które podczas kampanii wyborczej niemiłosiernie krytykował jako przestarzały twór). Ale Adrian Maliniak (pseudo Budyń) potrzebował dowartościowania. No i Pasztetowa/Sołtysowa też.
  @martenb No i wypróżniłeś się... Lepiej ci?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @martenb Tak. Swiat cywilizowany i jego media nie podzielal euforii i entuzjazmu zmanipulowanego pisuarowa propaganda nadwislanskiego motlochu. Ani w wiadomosciach TV ZDF, ARD / Niemcy, ani w wiadomosciach TV ORF/A nie bylo NIC o tym "historycznym" dla nadwislanskiego motlochu wydarzeniu. Polacy, ucywilizujcie sie ! Zacznijcie samodzielnie myslec i rozumiec otaczajacy Was swiat !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Media w wolsce z pewnością są wolne, ba bardziej wolne od tych szybkich, które gdzieś tam są na świecie, dzięki którym dowiaduję się o wydarzeniach nawet do kilku dni wcześniej niż z absolutnie wolnych mediów wolskich.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pytanie z tezą wiecznie żywe.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Takiej propagandówki jak w tym filmie nie widziałem chyba od czasów Kroniki Filmowej. Nie jest Wam wstyd?
  @naturelovers włącz sobie na 5 minut "wiadomosci" Kurskiego to zobaczysz. I odrozniaj dziennik informacyjny od FELIETONU wideo trolu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Podajcie jeden przykład rzeczy, której nie możecie zrobić, ponieważ spotkają was za to szykany ze strony władz.
  @Octav Jurcan Za komuny też takie pytania zadawano chociaż tzw. wolność była znacznie większa niż za pisiaków. Jajcarz z Ciebie, jeśli prosisz o przykłady. Mogę sobie pisać i mówić o religii smoleńskiej no i co z tego? Ogromne pieniądze poszły na wydumane wysokości odszkodowań, 7 lat cyrku. Tak jak pewna starsza pani powiedziała w telewizji. Teraz można wszystko powiedzieć, no i co z tego. Macierewicz ewidentny idiota jest szefem ważnego resortu i może robić co chce, szkodząc Polsce i nie ponosić konsekwencji. Taką ma wolność!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  amerykanie rozgrywają wami jak dziećmi dobra zmiano..popieranie trójmorza to odsuniecie Polski od unii..dlaczego pis nie powie szczerze prawdy że chce wyjść z unii..powód 5 minut po tym ogłoszeniu pis znika ze sceny politycznej.....cieszycie się na gaz z usa...ok ale za jaką cenę...za 50% droższą...dobra zmiano dlaczego nie tańszy i lepszy gaz z Norwegi ano dla tego że nikt tam nie myśli logicznie......wierzycie w nowe technologie patriotów..poważnie......usa testuje nowe rozwiązania i co o ręki sprzeda je Polakom..poważnie aż tak jesteście naiwni ......
  już oceniałe(a)ś
  0
  0