- Szykuję się na dużą batalię sądową. Straty idą w setki tysięcy złotych - mówi Jerzy Rosiński, dyrektor Zakładu Transportu i Spedycji Lasów Państwowych w Giżycku, który odpowiada za trwającą właśnie w Puszczy Białowieskiej wycinkę drzew. Zatrudnił kancelarię prawniczą, która rozsyła pisma z żądaniem zapłaty odszkodowania do osób, które były na miejscu blokady wycinki 30 maja 2017 roku. Kwota: 10 560 zł. - Niech się troszkę boją. Jak broili, to się nie bali, a teraz się boją? - pyta dyrektor.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  jeszcze sądy nie zostały odzyskane przez szajkę "pokracznej zmiany", jeszcze półmafijna obecnie firma Lasy Państwowe nie może sobie wymyślać "grzywien" i "odszkodowań".
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Transport i spedycja. To zakrawa na zaplanowany handel , produkcję . Straty wylicza ? Wysuwa roszczenia ??!! To zastraszanie. Policja nie powinna udostepniać danych osobowych bez zgody prokuratury !!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Rosiński ty ciulu - przyjdą kiedyś po ciebie , jak pis zobaczy ,że im się to opłaca to i ciebie zamkną
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Błąd Panie Rosiński! Jeżeli wyliczył Pan straty wynikające z braku wycinki która odbywa się w Puszczy Białowieskiej (tereny ściśle chronione; dziedzictwo Unesco itd) z naruszeniem prawa krajowego i międzynarodowego to jesteś Pan idiota zwykły. To tak jakby złodziej domagał się odszkodowania od straży sąsiedzkiej za poniesione straty związane z brakiem możliwości okradzenia kilku mieszkań na osiedlu. Dodatkowo twierdząc że ktokolwiek z ekologów jest tam dla pieniędzy tak skrajnie się pan kompromituje że aż szkoda z takim matołem jak pan się w polemikę dalszą wdawać..
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  proponuje wyslac pozew do pana Jerzego Rosinskiego za niszczenie dziedzictwa narodu
  @jo81 on to robi na zlecenie Nadlesnictwa... wiec nie do niego pozew.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  straty? Jakie straty? Czyli Szysko kłamał mówiąc że wycinka nie jest dla zysku?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ciekawe na jakiej podstawie prawnej policja udostępnia dane osobowe - jeżeli to prawda. Bo może z tymi pismami taka sama prawda, jak z tym, że tam dla pieniędzy stoją.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  bardzo mi przykro
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `