Nie spodziewam się, że ONZ przyśle wojska do obrony Puszczy Białowieskiej - mówi w 3x3 przewodniczący Partii Zieloni Marek Kossakowski. Nadziei dla puszczy upatrywałbym w skardze Komisji Europejskiej na Polskę za nieprzestrzeganie unijnych reguł - dodaje rozmówca Pawła Wrońskiego. I przypomina, że tak się stało przy obronie Doliny Rospudy.
Więcej
  Komentarze
  Potrzebne są pieniądze dla zarządzających państwem , którym kierują sutanniani . Trzeba im płacić dziesięcinę , a nawet teraz siedmięcinę , jako , że ginie co siódmy PKB.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I tak właśnie trzeba zrobić, jak najprędzej!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  glupi PieS kaczynski i katole niszcza polske
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polakom nie zależy na pięknej czystej Polsce, rządzący powalają nas na kolana jak te drzewa. Nasze dzieci będą żyć na jak wyspie Wielkanocnej. Będziemy uciekać i inne narody prosić o schronienie. Czy ktoś nas przyjmie?
  @ddbk2015 Polacy są niezniszczalni jak karaluchy. I jak karaluchy potrafią żyć nawet na śmietnisku, co powoli zaczyna się urzeczywistniać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Rozpowszechnia sie bzdety o korniku, ze Puszcza jest cieta jakoby po to, zeby uchronic ja przed kornikiem. Jest to bzdura. Ciete sa zdrowe drzewa, a z kornikiem przyroda sobie sama poradzi i radzila juz przedtem. Biolodzy i ekolodzy przedstawiaja fakty, a Szyszko dalej swoje. To nie o kornika chodzi, tylko o pieniadze
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co na to papież?
  @slav Nie wiemy. Dziewczyny z Krakowa były na placu św. Piotra w Rzymie i udało im się wręczyć Franciszkowi zdjęcia i fachowe informacje przygotowane przez m.in. Greenpeace. Wyguglaj sobie "Matki Polki na wyrębie". GW publikowała niedawno artykuły.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  bo to sa sowieckie kliki kaczor to agent kremla i niszczy Polske ile wlezie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  KE może Polsce skoczyć :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `