Minister Waszczykowski wzywa prezydenta Francji, by się tłumaczył ze słów o zdradzie, premier Szydło chce zerwania spotkania V4 z Emanuelem Macronem; polska dyplomacja sięga szczytów - komentuje Jarosław Kurski
Więcej
  Komentarze
  Macron zabieraj francuskie interesy z Polski Straszyc to wy sobie mozecie murzynow w Malii
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska zdradziła Europę i po zainkasowaniu miliardów euro wypięła się do niej zadem. Jest mi bardzo wstyd za mój kraj. Nie oczekujmy solidarności jeśli sami nie jesteśmy solidarni.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego moderator toleruje wpisy skończonego łajdaka podpisąjącego się Antoni Antczak. Czy trzeba tu interwencji naczelnego by kogoś w redakcji zbudzić ze snu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  b"Nie widzimy brudnych, głodnych dzieci, kobiet, mężczyzn, w strzępach ubrań" Panie Smolik jaja sobie robisz, jeśli widzisz coś takiego znaczy, że konieczna wizyta u psychiatry, bo masz omamy. W telewizjach pokazujących tzw. "uchodźców" widać natomiast tylko młodych byczków między 20, a 30 z drogimi najnowszymi smartfonami, które zapewne ktoś im zafundował. Nie wyglądają na takich, którzy sami na nie zarobili, patrząc jaki maja stosunek do jakiejkolwiek pracy. Ta lewacka ideologia mózgi wam zaczadziła, lub jak mawiają te byczki, Mahomet odebrał wam rozum. Pchacie się sami, jak świnie na rzeź i próbujecie namawiać innych, dziwiąc się, że sami dobrowolnie nie chcą. Gdzie była Europa i jej solidarność, jak Polska przyjęła ponad milion Czeczenów i Ukraińców z krajów ogarniętych wojną? Czy pies z kulawą nogą zainteresował się wtedy, jak sobie radzimy? Przecież te wszystkie zachodnie kraje w sumie przyjęły do tej pory mniej tych imigrantów.
  @Antoni Antczak Ty brudny chamie mataczysz i przekręcarz fakty bo w polsce pracuje milion Ukraińców na głodowych stawkach dla polskich wyzyskiwaczy, którzy sami wszystko opłacają także swoje utrzymanie. Dlaczego ty chamski fornalu kłamiesz przecież polska nie wydała na nich ani grosza a zyskała miliardy. Ty brudny złodzieju i krętaczu pisowski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szydło zachowuje się jak komsomolec. Nie mogę na nią spokojnie patrzeć. Z drugiej strony Macron. Polityk z charyzmą. Pewny siebie i tego co chce przekazać. Można tylko zazdrościć takiego polityka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska dyplomacja odrodzi sie, jesli wprowadzi sie zasade, ze Minister Spraw Zagranicznych nie powinien wazyc wiecej niz 70 kg. ; ) Otylosc szkodzi, degeneruje serce, nerki, watrobe, a przede wszystkim mozg!
  @apage A w którym miejscu ciała polscy dyplomaci mają mózgi?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  On może sobie wzywać kierowce, by go zawiózł gdzie trzeba.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska zostala przyjeta do Unii Europejskiej i do NATO tylko i wylacznie przez naciski Niemiec, gdyz wszyscy przywodcy zachodnich panstw europejskich wiedzieli, ze kulturowo Polska nie spelnia kryteriow czlonkostwa. Od czasu gdy Prezes spuscil chamstwo ze smyczy okazalo sie ze ci co byli przeciwko Polsce w Unii i w Nato mieli racje. I prosze nie tlumaczyc ze piski to nie Narod, bo to Narod wybral piski
  już oceniałe(a)ś
  0
  0