Emmanuel Macron spóźnił się na spotkanie z premier Beatą Szydło i innymi przywódcami Grupy Wyszehradzkiej. Obok prezydenta Francji usiedli przywódcy Czech i Słowacji. Po przeciwnej stronie stołu zasiadła Beata Szydło i Victor Orban. Wg czeskich mediów Polska próbowała odwołać zaplanowane spotkanie lecz inne kraje nie wyraziły na to zgody. Choć strona polska wszystkiemu zaprzecza faktem jest, że premier Polski obraziła się na Emmanuela Macrona.
Więcej
  Komentarze
  Szydło może wymienić cios z babami z koła gospodyń wiejskich. Jej potencjał zarówno intelektualny, jak i mentalny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Podopieczna nie rasputina a rękodzielnika nie ma żadnych szans w konfrontacji z eurpejskimi politykami
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wszyscy na wybory ! demokratycznie i z finezją odrzucić tego raka jakim stały się rzady PiS
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani Premier Becia Szydłowa udzieliła koledze Macronowi pouczeń, jak należy rządzić państwem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czuje sie poniżony kolejnym kompromitującym wystąpieniem pani Beatki. Szydło nie ma ani wykształcenia, ani doświadczenia, ani znajomosci języków, obycia w świecie czy choćby charyzmy, zeby sprawować urząd prezesa rady ministrów. Każdy dzień rządów marionetki polskiego rasputina to siarczysty policzek wymierzony w twarz każdego w miarę rozgarniętego Polaka!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A ja podziwiam pania Premier. Za odwage, nie za polityke. Przeciez ona zdaje sobie sprawe ze staje twarza w twarz z Europejczykami (wyjawszy Orbana) z najwyzszej pólki i raz za razem dostaje po pysku. Na to trzeba odwagi! - I ona ja ma! I broni swojej reduty (skadinad moze nie wartej bronienia, but nevertheless…) jak Ordon! A podly Kaczor wystawia ja na to mordobicie i chowa sie za jej plecami, tchórz parszywy… Szkoda jej na na taka zla gre PiSowska.
  @witowita Być może lubi to, jest masochistką, to parafilia częsta u kobiet...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @sebaos mi jej wcale nie szkoda - podła, arogancka, zaklamana kobieta !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @witowita Co bierzesz? Podziel się z innymi. Chora gazeta, chorzy czytelnicy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No co poboksujemy się ? Ring w Toruniu czeka
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wasza Szydlo, wystrojona jak stroz w Boze Cialo, szkoda ze dotad NIKT nie zadbal o to, zeby ta prosta kobiecine nauczyc poprawnego zachowania, dobrych manier. Kazdy jej wystep w EU ( i nie tylko ) to kompromitacja dla Polski i Polakow.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0