PiS nie chce referendum w sprawie reformy edukacji. Wypchnęło więc wniosek o przeprowadzenie plebiscytu do komisji ustawodawczej. Sejm zgodził się na legalizację medycznej marihuany. Chorzy nie będą jednak mogli sami uprawiać konopi. Preparaty mają być wytwarzane w aptekach na podstawie recepty.
Agenci CBA zatrzymali były zarząd Zakładów Chemicznych w Policach oraz kilku kooperujących z nimi biznesmenów. Prokuratura chce dla nich aresztu w związku z podejrzeniem przestępstwa przeciwko interesom Polski.
W Brukseli szczyt Unii Europejskiej, na którym brytyjska premier ujawni jak widzi zagwarantowanie praw imigrantów na wyspach i Brytyjczyków w Unii. Donald Tusk dał do zrozumienia, że Unia wcale nie zatrzaskuje drzwi przed Londynem.
To polskie F-16 przechwyciły nad Bałtykiem samolot rosyjskiego ministerstwa obrony i eskortujące go Su-27. Na pokładzie tupolewa, lecącego do obwodu kaliningradzkiego, był minister obrony Rosji Siergiej Szojgu.
Miłość do kotów zwyciężyła. Wystarczyło, że opozycja odwołała się do prezesa Jarosława Kaczyńskiego, by ten zablokował kuriozalne zmiany w ustawie o ochronie zwierząt. Pozwalały one skazanym za znęcanie się nad zwierzętami odzyskać skrzywdzone przez siebie stworzenia.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Dobrze, że Prezes chociaż koty kocha!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `