Szacuje się, że co piąta para w Polsce w wieku rozrodczym ma problem z poczęciem dziecka (około 20% par, w sumie 1,5 mln kobiet i mężczyzn (niektóre statystyki mówią nawet o 3 mln niepłodnych Polaków). To problem nasilający się z każdym rokiem. Uważa się, że problem niepłodności obecnie w 40% jest zależny od kobiety i w 40% od mężczyzny, w 20% dotyczy obojga partnerów.

'Dieta dla płodności', autorstwa Sylwii Leszczyńskiej, to niezbędnik dla kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z obniżoną płodnością i niepłodnością i chcą odżywiać się zdrowo w okresie przygotowania do ciąży. To kompendium wiedzy na temat wpływu diety na płodność oraz zdrowie przyszłego dziecka.
Książkę 'Dieta dla płodności' można kupić tutaj
Więcej
  Komentarze
  Powiem tak, warto wybrać się do specjalisty i przebadać się. Nawet witaminy mogą pomóc aby spłodzić potomka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A czy ta dieta rzeczywiscie pomaga? Czy nie jest to zbijanie pieniedzy na ludzkim nieszczesciu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani autorko cz nie brala pani pod uwage, zze swiat jest przeldniony pomomo wojen sie tczcych jest nas za duzo i moze natura sie broni w te stpsb? Chociaz nie, ani pani, ani ja nie mamay racji. Rodza kobiety, ktore nie powinny wogole rodzic. Podobnie a nawet gorzej bedzie przy niewlasciwe polityce panswa dodatku 500+ patologicznym wrecz bowiem dziadzi wacaja do rodzicow, ktorym byly odebrane. Nie wierze w nieplodnosc statystyczna. masa kobiet zbyt latwo zachodzi w ciaze majac w koltunskim kraju ogromne klopoty. Uswiadomienie od najmlodszych lat, a nie brdnie, jak ktos napisal, ze "dziei przynosi bocian" lub kalendarzyki sugerowane zamiast antykoncepcji. Ludzie nie pojmuja,ze zyja w XXIw. NIESTETY!
  @wh2015 Wyrazy uznania za Twój bardzo dobry i trafny komentarz. Pełne poparcie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jestem dotknięty problemem niepłodności z obu stron, dieta zmiana nawyków, odstawienie alkoholu, kawy, zmniejszenie wagi nie pomogły. Wynika badań nasienia, nie poprawiają się znacznie. Trzeba dbać o siebie od najmłodszych lat.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "......................... To problem nasilający się z każdym rokiem. " Matka Natura stara się aby rozmnażały się pełnosprawne i ZDROWE osoby.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nasza, z żoną, dieta płodności - awokado, ostrygi i krewetki. Skuteczna.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co za brednie ! Co za ciemnota ! Przeciez wiadomo ze w nowej pisowskiej, bolszewickiej Polsce dzieci przynosi BOCIAN. Ament bezbozniki jedne !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0