- Musi być jakiś racjonalny powód, dla którego PiS atakuje instutycje będące bezpiecznikami demokraji. Mówię tu o Trybunale Konstytucyjnym czy mediach publicznych - uważa Michał Kamiński z Klubu Europejskich Demokratów. Gość Dominiki Wielowieyskiej ocenia również szanse na reelekcję obecnej parii rządzącej, a także komentuje zapowiedziane przez prezydenta referendum dotyczące przyjmowania przez Polskę uchodźców.
Więcej
  Komentarze
  Panie Szuszko puknij sie w glowe sprawdz,ile tam rozumu ? Moz uelcial,jak korniki ze swierkow ? Buta wasza sie skonczy. PiS zapomina,ze nic nie trwa wiecznie. rzady tez. Jestescie bezczelna plugawa czescia warholstwa narodowego. Brdziee Pan odpowiadal nie tylko za dewastacje, ale i korupcje i lapownctwo z kperta. Napewno kazdy kto widzi bezprawie bedzie domagal sie ukarania pana. Zreszta powodow jest wiecej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szanowny Panie Michale pomimo Pana pokretnej biografi doceniam pana inteligencje. jednego mnie brak. Jesli juz mowimy o miesiecznich pomija Pan kwestie, ze skoro to zamach robili Rosjanie demonstracje powinni robic przez Ambasada Rosji ! Bylo by jeszcze wiele innych czynnikow,ale wystarczy. TTen absurd miesiecznic zobaczyliscie polsowie siedem lat za pozno. kaczynski ma na to placet Kosciola. Stad ich "suksces".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  P I S pod SĄD !!! NATYCHMIAST !!! LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ I ZRÓBMY Z TYMI POPAPRAŃCAMI WRESZCIE PORZĄDEK !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Za przeszłość mam pretensje-bo PIS zawsze było antysystemowe - czyli wywrócimy stół z zastawą zamiast posprzątać powoli i systematycznie, ale obecnie popieram i zdrowia życzę
  @choco drewniane koryto to nie stół ani zastawa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  drobna uwaga panie Kamiński.... Pan masz swój ZNACZACY udział w kreowaniu tej śmieszności i przaśności pisu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To WSTYD dla PiS Ale czy oni mają poczucie wstydu honoru NIE to mafijni hiopkryci połączeni z czarnymi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gang Kaczora kupił sobie władzę po 500 miesięcznie od łebka. Teraz ten wydatek musi się zwrocić z odpowiednim zyskiem. Kaczorstwo ma głowę do interesów!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Absolutnie Macron jest potrzebny. Nic innego nam nie pomoże wyjść z impasu "fatalnie/niedobrze" Niech się tylko znajdzie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0