- Nie mam telewizora, płacę abonament tylko na radio - przyznaje w 3x3 poseł Kukiz'15 Piotr Apel. - To jest najlepsza forma sprzeciwu wobec TVP - dodaje rozmówca Romana Imielskiego. Kukiz'15 proponuje model czeski, w którym media komercyjne zrzucają się na media publiczne, w których nie ma reklam. Jak mówi poseł Apel, nie obciąża to portfeli obywateli, zapewnia stałe, równomierne finansowanie i daje gwarancję, że media są wolne od wpływów polityków.
Więcej
  Komentarze
  Wszystko zrestrukturyzować, a potem sprywatyzować poza jedną stację radiową. Te nazwać stacją rządową, a nie żadną publiczną czy narodową.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I to takie patrioty? A skoro uważam, że pincet to marnotrawstwo, a zasiłki powinny być z wymogiem prac publiczntch to czy mogę w ramach protestu podatku nie płacić? Albo ZUSu bo to grabież skoro w zamian za 19,5% przez 40 lat obiecują w przyszłości 20% liczone przez 20 lat?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  U nas nic nie da gwarancji, że media będą wolne od polityków. Bo nasza "klasa polityczna" to moralna i etyczna zerówka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wszystko obciąża portfel obywateli. Jeśli poseł tego nie rozumie, to nie powinien być posłem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Logicznie rzecz biorąc pisiory twierdzą że w Polsce jest bezpiecznie ze strony terorystów a jedynym zagrożeniem "demokracji i bezpieczeństwa," jest Owsiak i WOŚP.To już wiem do jakich organizacji oni ich zaliczają.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie obciąża to portfeli obywateli, bo ceny mediów komercyjnych wcale nie wzrosną, jak przy podatku bankowym i media są wolne od wpływu polityków, bo PiS nagle zrezygnuje z obsadzania ich? Socjaliści to marzyciele, szkoda, że na marzeniach się nie kończy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Sens zrzucania sie kogokolwiek na media publiczne jest tylko wtedy, gdy media publiczne sa publiczne i niezalezne. Natomiast za partyjna propagande powinna placic jedynie zainteresowana partja.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ja sam chętnie zapłacę za WYBRANE przeze mnie emisje. Np. "Msza za miasto Arras" ze świetną rolą Gajosa (TVP Kultura)warta jest całej miesięcznej stawki. A jeszcze dodać do tego "Dekameron" Pasoliniego - to wszystko w tym tygodniu! Nie dałbym jednak grosza na tzw programy publicystyczne, informacyjne itp. Nie oglądam ich na kanałach TVP. A wiec proponuje opłate ze wskazaniem celu, np. tylko kino i teatr na TVP Kultura.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0