- Ci, którzy pomogli PiS-owi w niszczeniu instytucji poniosą odpowiedzialność - zapowiada rzecznik Gabinetu Cieni PO. Przyszłość widzi w czarnych barwach - Ja nie wiem, czy będą wybory - prognozuje. Dlaczego PO miota się w sprawie uchodźców? Czy Platforma będzie teraz kuleć na lewą nogę? Co planuje zrobić z Trybunałem Konstytucyjnym? Zobacz rozmowę Justyny Dobrosz-Oracz z Bartoszem Arłukowiczem.
Więcej
  Komentarze
  Powinno się tworzyć bazę danych o pis-bolszewickich aparatczykach i ich udziale w pełzającym zamachu stanu z którym od ponad roku mamy do czynienia Nowoczesna zrobiła stronę misiewicze(kropka)pl , dlaczego by Arłukowicz nie miał zrobić podobnej w której opisane byłoby każde naruszenie prawa przez pis-bolszewików
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Off topic. Pani Justyno, litości, proszę zmienić sposób malowania rzęs. Celowo to pani sobie robi? Wyglądającej na przeokropnie wystraszoną kobietę to look, którego nikt nie chciałby sobie dorobić. I to na własne życzenie. Te przepaćkane toną tuszu, przyrzadkie, bo dramatycznie posklejane, rzęsy, sprawiają, że wygląda pani, pardon, żałośnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Z pewnością schudnięcie dodało mu wiele lat życia, ale też na buzi wygląda mniej korzystnie - wizualnie też dodało lat. Ale coś za coś. Lepiej żyć zdrowiej!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  KAŻDEGO PISOWSKIEGO BARANA ROZLICZYĆ CO DO GROSZA!PISDZIELSTWO Z DOŁÓW ZDAJE SOBIE SPRAWĘ,ŻE NIE BĘDĄ MIELI ODPUSZCZONE, JESZCZE GÓRA WIERZY,ŻE IM SIĘ UDA! ANTEK JAREK, BECIA Z RZĄDEM, PÓŁGŁÓWEK PRAWNY ADRIANEK Z KRAKOWSKIEGO PRZEDMIEŚCIA ,TEN KOMPLET CWANIAKÓW Z MAFII PiS PÓJDĄ SIEDZIEĆ!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Uwielbiam pana doktora Arłukowicza!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  O sprowadzeniu do Polski Polakow z Kazachstanu, Bialorusi, Rosji, Ukrainy PO tez nie mysli ? Wstyd ! Niemcy juz dawno sprowadzili swoich rodakow z nieludzkiej ziemi, stworzono im godne warunki zycia w Niemczech.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ostrzezenia, pogrozki. Inelektualna impotencja ! Panie Arlukowicz, Orban pozyskal sobie zaufanie Wegrow w ten sposob, ze odwiedzal ich w ixh zapadlych wsiach i miasteczkach, przedstawial im plan odnowy kraju, reformy, dyskutowal z ludzmi, PROSIL ICH O ICH POGLADY, O RADY. A co PO oferuje Polakom ? Potrzebne sa w Polsce reformy we wszystkich dziedzinach zycia politycznego, gospodarczego, spolecznego. Reformy te powinny byc projektowane na podstawie rozwiazan z krajow Eur.zach., bo tu funkcjonuje wszystko prawidlowo, a w Polsce NIC nie funkcjonuje, poniewaz Polacy NIC nie potrafia - od 28 lat!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Proszę PO o uwzględnienie grupy trolli pisowskich. Dotarcie do nich nie powinno być trudne. Chodzi o umowy kwestie finansowania jego źródła itp.
  @tksiazek Gdyby w Polsce obowiazywaly takie przepisy dot prowadzenia przedsiebiorstw (partii polit. tez ) i takie prawo podatkowe, jak w Eur.zach., to "hodowla" trolli i wyplacanie im nawet 50 groszy nie byloby mozliwe. Ale Polakom wystarczy balagan w Polsce, brak moralnosci i obietnice "rozliczen", "ukarania" itp - wszysto to tzw. bicie piany !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0