Bez pewnego przyzwolenia nikt by tak nie podkopywał inicjatywy prezydenta. Niektórzy politycy PiS głośno mówią, że są sceptyczni, aby referendum konstytucyjne organizować 11 listopada przyszłego roku. Wtedy wypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Dlaczego prezes PiS unika komentowania propozycji Andrzeja Dudy? Kto i jak kalkuluje? I które pytania już rozgrzewają wewnętrznie obóz władzy? Zobacz materiał.
Więcej
  Komentarze
  molestowany przez lata przez swoich oprawcow rodzicow, wyrosl na chlopca ktoremu najlepiej wychodzi klekanie. Odejdz dudus i zaoszczedzisz nam Polakom, ciezko pracujacym nerwow i pieniedzy. Twoje zachcianki chloptysia co urwal sie ojcu z klecznika, za duzo nas kosztuja
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Skoro chcą zakazać tabletek "dzień po" które zapobiegają zapłodnieniu to ustawa powinna się nazywać "Ochrona życia od stosunku" a wszelkie wytryski pozamaciczne powinny być zabronione i piętnowane nie tylko przez KK ale też przez system prawny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego Adrian ma tylko jedno dziecko?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Państwo religijne? To w takim razie proponuje uznać za święte także życie zwierząt i zakazać polowań.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego chronić życie dopiero od poczęcia? To już było. Chronić życie od przedpoczęcia, to byłoby nowatorskie na skalę światową.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ten PAD brnie już bez opamiętania! Jego charakter (raczej brak) to jedna wielka ruina. Jest coraz bardziej żałosny w próbach zaistnienia gdziekolwiek. Okazało się, że to zwykła koniunkturalna miernota. Swoją drogą to ciekawa ta "obrona życia" od poczęcia do...... No dokąd? Jak nie zechcę za durniów podobnych Dudzie, Macierewiczowi i ukochanemu prezesowi umierać to mnie rozstrzelają!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W krajach cywilizowanych, do ktorych Polska z woli Polakow nie nalezy, jezeli rzad lub czlonkowie rzadu nie wywiazuja sie ze swoich obowiazkow, zgodnie z wola narodu, TO ICH SIE ZWALNIA. Kto to robi ? NAROD. W Polsce potrzebny jest masowy ruch spoleczny, ktory zmiecie tych, ktorzy Polsce szkodza, a nie narzekanie, rozmowy z upasionymi i niekompetentnymi osobami, ktore zyja na koszta spoleczenstwa, pasa sie na koszt spoleczenstwa i od czasu do czasu zmieniaja swoje poglady ! Obrzydliwosc ! Polacy, zacznijcie myslec !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie chciałbym być w sytuacji gdy szpital się pali, ja jestem sam w jednym budynku a w drugim jest lodówka ze 100 komórkami rozrodczymi/zarodkami i dowódca akcji mówi do strażaków: „panowie, w tym budynku jest tylko jeden człowiek więc ratujemy ten drugi gdzie jest 100 ludzi”. A potem dumnie wychodzą z tą lodówką a ja płonę żywcem. Dziękuję, ale beze mnie z taką etyką.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0