W sobotę, 27 maja, środowiska narodowo-radykalne zorganizowały protest przeciwko spektaklowi 'Klątwa', którego kolejny pokaz miał się odbyć w Teatrze Powszechnym w Warszawie. W tym samym czasie odbywała się także kontrmanifestacja zwolenników wolności słowa, zorganizowana m. in. przez Obywateli RP. Nie skończyło się tylko na modlitwie - pokojowe zgromadzenie szybko przerodziło się w demonstrację siły i agresji. Członkowie Młodzieży Wszechpolskiej i ONR-u starli się z policją, atakowali widzów Teatru Powszechnego i rzucali granatami dymnymi. W trakcie spektaklu nieznani sprawcy rozlali wewnątrz budynku substancję żrącą, która poparzyła jedną z pracownic teatru.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ale zryte berety, to są Polacy?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Warszawiacy to mogą za darmo co jakiś czas zobaczyć jak wyglądają płatni kretyni...modlący się pod teatrem. (tylu nie kochanych impotentów w jednym miejscu...)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Monty Python.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  bo najlatwiej bije sie (niestety)rozancami i krzyzem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zero młodych kobiet wśród narodowców - same męskie, łyse, pryszczate łby i staruszki z najniższą rentą. Nie wróżę wam chłopcy wielkiej kariery.
  @arcybiscoop Przeciez wiadomo ze "narodowcy" to zakompleksione typki o jednoznacznie homoseksualnej orientacji. Niekiedy biora jakies kobiety (pewnie siostry) dla "niepoznaki". Pod tymi brazowymi "uniformami" nosza damska bielizne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  błaszczaki, kaczory i inne zera - to wasze dzieło...manipulowanie mózgowymi jednokomórkowcami nie jest trudne, zwłaszcza jeśli manipulatorzy sami mają ich niewiele więcej...i właśnie dlatego nie potrafią sobie wyobrazić, że w którymś momencie jednokomórkowce ruszą na nich....to będzie zasłużona kara, tylko że już nie bardzo będzie co zbierać wtedy...rządzą nami złoczyńcy...nie bójmy się tego słowa i mówmy otwarcie - ZŁOCZYŃCY! jeśli nie uda się ich wkrótce zepchnąć do narożnika, to czeka nas społeczna tragedia, z której długo się nie podniesiemy...a nasze dzieci czeka przyszłość, której nawet nie chcę sobie wyobrażać...a na marginesie - znajomi wymyślili dzisiaj nową obelgę: księża twoja mać!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  2017 ? Jestescie pewni ? To marsz na "krucjate rozancowa". Ciemnogrod zasrany, na dzikim wschodzie. A wieczorem "palenie czarownic".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jest jakieś chore. W jakim kraju my żyjemy? Nergal ma rację. To mądry facet.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `