Podczas wczorajszego szczytu NATO prezydent Andrzej Duda wydawał się nadzwyczaj radosny. Wesołego usposobienia nie zmąciły mu nawet 'trudne tematy' poruszane z Emmanuelem Macronem. Co wywołało tak pogodny humor u prezydenta?
Więcej
  Komentarze
  Gorszy dzień? Duduś ma wszystkie dni gorsze, bo każdego dnia szkodzi Polsce. Tego dnia pokazał światu, że Polska ma pajaca za p.o. prezydenta.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jeszcze nie zameldował się arawinek z referatem, że pan prezydent wykonał starożytny grecki gest pozdrowienia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kompromitacja za kompromitacją
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Miał dobry dzień , bo nie pomylił palców i nie pokazał środkowych. Ani też nie zrobił Macronwi przysłowiowych rogów. No cóż, taki pRezydent, jaki jego elektorat. Szkoda tylko, że ta błazenada kosztuje nas setki milionów złotych na jej utrzymywanie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co mu wsypali i przede wszystkim kto?. Antek, rób komisję i ściągaj Berka. A tak na serio to mowę mi odjęło . To jest porażające. Powtarzam , PAD potrzebuje od zaraz typa od wizerunku i rekolekcji z dyplomacji. Szefowie państw to nie jego wsiowy mohairowy elektorat
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chyba był pod wpływem jakichś rozweselaczy bo inaczej trudno byłoby mu znieść rolę pierwszego wśród równych. Widzieliście jak wszyscy się pchali żeby z nim rozmawiać a udało się to tylko Trumpowi. Super gość!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chyba się nałykał jakichś rozweselaczy bo inaczej trudno byłoby mu znieść rolę pierwszego wśród równych na tym spotkaniu. Widzieliście - wszyscy chcieli z nim rozmawiać a udało się to tylko Trumpowi. Super gość.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Adrianek wyrwał się z domu to się napił.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `