- Jesteśmy piątym co do wielkości krajem Unii Europejskiej. To od nas zależy, czy standardy będą przestrzegane. Ministrowie powinni być aktywni na forum Unii - tymi słowami Róża Thun, posłanka do Parlamentu Europejskiego komentuje sytuację Polski w UE. Co dzisiejsza pasażerka Dominiki Wielowieyskiej sądzi o podsycaniu niechęci do Niemiec przez partię rządzącą? Jak komentuje słowa Grzegorza Schetyny o uchodźcach? I w końcu, czy Róża Thun będzie kandydatką PO na stanowisko prezydenta Krakowa?
Więcej
  Komentarze
  Kompleksy to ma osoba, która woli służyć, niż wybić się na niezależność. Każdy, kto zna traktaty i interesuje się działalnością unijnych instytucji wie doskonale, kto karty rozdaje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cechą każdej władzy autorytarnej jest w razie kłopotów pokazywanie na winnych z zewnątrz - w naszym przypadku to uchodźcy, elity UE, mityczne komuchy itd. A za śmierć na komisariacie to jak zwykle winnny Tusk: "po 9 i 1/2 latach rządów PO".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Thun komu wciskasz ciemnotę. W UE liczą się teraz Niemcy i Niemcy i Niemcy i trochę Francja. Reszta nie ma wiele do powiedzenia. To nie pisowskie brednie tylko taka prawda. Dobrze, że posłuchałem Thun, bo po tekstach Schetyny już byłem blisko głosowania na PO. Teksty o uchodźcach bardzo naiwne.
  @sterlecki Trolla, la, la. Nawet troll powinien wiedzieć jak się zwracać do kobiety. Kóz z tobą nie pasła.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @sterlecki Won pisowski gnoju
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie kompleksy, tylko brak informacji o EU. W Europie zach. sa specjalne programy o EU w TV, tak przygotowywane, ze obywatele moga sobie wlasna opinie wyrobic n/t poruszanego tematu. W Polsce ca 90 % spoleczenstwa nic o EU nie wie, ludzie ulegaja kaczej propagandzie. Wine za to ponosza tez polscy dziennikarze, dobrych dziennikarzy nie ma w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0