Wątpię w to, że w sprawie śmierci Igora Stachowiaka MSWiA nie było całkiem poinformowane - mówi w 3x3 poseł PO, były szef MSWiA Marek Biernacki. Jego zdaniem, ministerstwo dążyło do tego, by ta sprawa umarła śmiercią naturalną: przekazano ją do prokuratury, a tam zostałaby umorzona. Minister chce być pierwszym policjantem, kierować policją, zamiast zajmować się nadzorem - dodaje rozmówca Agaty Kondzińskiej.
Więcej
  Komentarze
  Teraz szefem Milicji jest Plaszczak (kiedys Kiszczak). Plaszczak to pierwszy higienista odbytnicy "prezesa". Nic go nie ruszy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ziobro lze. Uzycie paralizatora przez wiecej niz 5 sekund moze spowodowac smierc, al zastosowano 4 razy 5 sekund impulsow. Tak zginal Polak na lotnisku w Vancouver. Ziobro i Zielinski sa wspolodpowiedzialni za bestialski mord na komendzie we Wroclawiu. Sejm okryl sie hanba usprawiedliwiajac bestialskie morderstwo. Widac co nas czeka ze strony Ziobry.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  komuna jak nic... partia rządząca plecie spokojnym tonem i gra na zwłokę... tymczasem REALNI kaci, ci którzy FIZYCZNIE dokonują egzekucji mają ubaw w swoich "zwyrolskich" zabawach... Brawo Błaszczak... Głoś prawdę i przyliż grzywkę... Grzecznyś jak mało który lizus...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Minister Ziobro dowiódł, że to nie policjanci zamordowali Igora Stachowiaka, tylko on sam umarl sobie ot tak na złość policjantom i ministrowi Ziobrze.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Myslalam, że już nam nie grozi państwo bezprawia. Czy następne do dobrej zmiany będą niezależne media? Za karę?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie tylko Zielinski z Blaszczakiem. po brudne uszy w sprawie umoczony jest Ziobro i jego totumfaccy (tzw. "prokuratorzy").
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `