Wizyta ministra Macierewicza w Paryżu w lutym ub. roku, w której brał udział Wacław Berczyński dotyczyła wyłącznie Caracali - mówi w '3x3' były Ambasador RP we Francji Andrzej Byrt. Rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf dodaje, że rozmowy nie dotyczyły katastrofy smoleńskiej. Wcześniej Ministerstwo Obrony Narodowej informowało, że Berczyński towarzyszył Macierewiczowi w charakterze przyszłego szefa podkomisji smoleńskiej (komisja została powołana kilka dni po wizycie). Ówczesny minister obrony Francji Jean Yves Le Drian, z którym spotkał się wtedy Antoni Macierewicz, wczoraj został szefem francuskiej dyplomacji. Zdaniem Ambasadora Byrta, Le Drian po zerwaniu kontraktu na Caracale poczuł się wystrychnięty na dudka i te rzeczy, które się wydarzyły nie zostaną zapomniane.
Komentarze
NASTĘPNYM RAZEM ANTEK ZABIERZE W CHARAKTERZE DORADCY TADKA RYDZYKA Z TORUNIA!
już oceniałe(a)ś
0
0
kogos dziwi ze PiS łże i jest mistrzem przekretów? -:)
już oceniałe(a)ś
0
0
Afera z Berczyńskim - Matka wszystkich afer III RP Szperanie w technicznej dokumentacji ofertowej to typowe szpiegostwo technologiczne, zakupy bezprzetargowe to idealny sposób na przekręt finansowy. !. Wmawianie głupot o archiwalnej dokumentacji to obraza dla rozumu wyborców.
@jndy Tak. W kazdym innym kraju takim Berczynskim i jego kumplami by sie zajmowala intensywnie prokuratura, o rozwoju sprawy spoleczenstwo byloby systematycznie informowane. Konwersacja z p. Byrtem, jak widac niekompetentnym, to rozwadnianie tej afery.
już oceniałe(a)ś
0
0
czy ktoś miał najmniejsze wątpliwości, że macierewicz kłamie ? niezłomny opozycjonista z kotwicą na telefonie.. tfu.. kanalia
już oceniałe(a)ś
0
0
`