Bulwersujące wypowiedzi prof. Lecha Morawskiego na konferencji w Oksfordzie wywołały szok i niedowierzanie wśród zgromadzonych słuchaczy i bardzo szybko dotarły do Polski. Czy sędzia Trybunału Konstytucyjnego reprezentował na wystąpieniu w Anglii polski rząd? Czy ów rząd rzeczywiście jest przeciwko homoseksualistom? Słowa prof. Morawskiego komentują przedstawiciele PiS, wiceprzewodniczący klubu Marek Suski oraz poseł Stanisław Pięta.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Morawski obcym doniósl na Polskę, co na to PiS?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Od teraz można oficjalnie mówić że PiS to skorumpowana banda - przecież to tylko drobny błąd.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co i jak mówił sędzia Morawski, widziałem. Do oceny posłowie z PiS nie są mi potrzebni. Wręcz przeciwnie. Przecież wiem, na co ich stać i co im wolno. Wyrazy ubolewania dla torunian. Nie dość Radia, to jeszcze Uniwersytet?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To wstyd i hanba, zeby Polacy nie potrafili - od 28 lat - wybrac sobie godnych przedstawicieli. Kompromitacja goni kompromitacje. Ci dwaj "komentatorzy" skandalicznego zachowania prof. Morawskiego , Suski i Pieta tto Wasza elita intelektualna ? W roku 1991 Jaroslaw Kaczynski byl gosciem kanclerza kohla. Nie potrafil sie zachowac, mowil o tym jego wspolpracownik, ktory przy tym byl, a gazety FAZ i DIE WELT szeroko o tym pisaly ( tez w ub. roku ). NIKT an Kaczynskiego, ani innych Waszych politykow nie przyjmuje.
  @110da Czemu tu się dziwić, jeśli statystyczny Polak szkołę jakąś skończył, ale dawno, za to kazań słucha co tydzień?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `