Wacław Berczyński miał dostęp do archiwalnych dokumentów przetargowych na śmigłowce - mówi w 3x3 wiceprzewodniczący sejmowej komisji obrony Wojciech Skurkiewicz z PiS. Może to czysta, ludzka ciekawość, chciał po prostu się dowiedzieć - tak poseł PiS odpowiada na pytanie Agaty Kondzińskiej po co dr Berczyński zaglądał do dokumentów przetargowych. Wgląd do tej dokumentacji miało wiele innych osób - dodaje.
Więcej
  Komentarze
  Dostali dokumentacje, i zaczeli kopiowac. Antoni dla mocodawcow w Rosji, a jego kolesie sprzedali Chinczykom poprostu dla kasy. A jak wszyscy sie nazarli, okazalo sie ze helikoptery wlasciwie niepotrzebne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wybitnie inteligentna twarzyczka tego polityka, Wojciecha Skurkiewicza ! Jego gledzenie nie ma znaczenia, prokurator powinien sie nimi zajac, a narod powinien byc o rozwoju sledztwa informowany. Gratuluje Wam drodzy Rodacy inteligencji i zdrowego rozsadku przy wyborze Waszych przedstawicieli !!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Poseł Skurkiewicz chce konkurować z posłami Piętą i Suskim w konkurencji "głupota", czy też za głupców ma dziennikarkę i jej czytelników/słuchaczy?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ja też jestem ciekawy. Mógłbym zobaczyć ? Proszę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wała z Ciebie robią Suwerenie i tyle. Mącą Ci w łepetynie, bo sugerują, że jak Ty będziesz miał ludzką ciekawość przejrzeć jakąś tajną państwową dokumentację, to też ją udostępnią. Żebyś sobie mógł zaspokoić tę swoją ciekawość. Wolność i demokracja przecież jest. I musi być. Po wsze czasy i na wieki wieków.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jest sprawa dla niezaleznego wymiaru sprawiedliwosci. Demoralizacja, chamstwo i glupota osiagnely w Polsce ekstremum maximum ! Polacy, ocknijcie sie ! Takich Berczynskich kszatajacych sie w Polsce jest wiecej ! Przyjrzyjcie sie Waszym tzw. inwestorom - czesci z nich !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szpiegostwo przemysłowe to ludzka ciekawość?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Inzynier włokiennictwa - specjalista od budowy śmigłowców.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `