W sobotę (29 kwietnia) ulicami Warszawy przeszedł marsz organizowany przez Obóz Narodowo-Radykalny. W ten sposób jego uczestnicy upamiętnili 83. rocznicę powstania ruchu. W pewnym momencie marsz został zablokowany przez Obywateli RP, którzy zostali skutecznie odgrodzeni przez policję.
Więcej
  Komentarze
  tylko ich w brunatne koszule ubrać......a może to odwody OT ???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bardzo ładnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dziarscy chłopcy maszerują... Drą czerwone ryje, hodują nienawiść. Gdybym był zwolennikiem frenologii, nie miałbym żadnych wątpliwości - patrząc na te buraczane twarze o czołach niezmąconych nigdy głębszą myślą - że to idzie stado małpoludów, podludzi u których ujawniły się atawistyczne cechy przodków z czasów okładania się do krwi kamieniami i skakania po drzewach. A granatowa policja stoi i chroni ich obłędny marsz. Jak niegdyś.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdyby nie Armia Czerwona i Ludowe Wojsko Polskie dziadkowie tych neonazistów skończyliby w kominie razem z Żydami, spaleni przez nazistów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W kraju, w ktorym powstalo Auschwitz-Birkenau takie organizacje i marsze nie maja prawa istniec i sie odbywac. Wstyd! Niemcy patrzac na to pomysla tylko jedno. 'Polacy to jednak glupcy'.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Blaszczak I Duda sa pewnie dumni.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wstyd dla Polskich władz że dopuszają do istnienia takich ugrupowań.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Być może mylę się, ale odnoszę wrażenie, że nasza Policja i prokuratura "rżną głupa" w kwestii marszu ONR. Otóż czym innym jest zgoda na demonstrację wg zadeklarowanego scenariusza, a czym innym demonstracja odbiegająca od wspominanego scenariusza. Wątpię by ratusz zgodził się na demonstrację nazistowską, bo to jest niezgodne choćby z obowiązującą obecnie konstytucją RP i na to zgody żaden rozsądny urzędnik by nie wydał. Policja zaś z niejasnych powodów "nie zauważyła" rozbieżności deklaracji z realizacją. Wtóruje jej w tym prokuratura , która natychmiast powinna wszcząć dochodzenie z powodu demonstracji stricte nazistowskiej mimo innej deklaracji. Przyjdzie czas rozliczeń i dla prokuratury i dla policji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0