- Mogę tylko powiedzieć, że reforma minister Zalewskiej jest bardzo szkodliwa. Polska edukacja potrzebuje zupełnie czegoś innego i nie ma żadnych przesłanek merytorycznych, żeby wywracać wszystko do góry nogami - uważa posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt. Gość Dominiki Wielowieyskiej mówił również o politycznych planach Nowoczesnej, a także o najnowszym odcinku 'Ucha Prezesa', w którym posłanka zadebiutowała.
Więcej
  Komentarze
  Czy mi się wydaje, czy język polski nie jest pierwszym językiem Pani Posłanki?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W Polsce potrzebnesa reformy, we wszystkich dziedzinach zycia politycznego, gospodarczego, spolecznego. Reformy wzorowane na rozwiazaniach, jakie stosowane i ciagle ulepszanesa w krajach Europy zach. W Polsce NIC nie funkcjonuje prawidlowo, od 27lat ! Takie rozmowy z tzw. politykami, ktorzy dotad nic nie zrobili, bo nic zrobic nie potrafia, to strata czasu i oklamywanie spoleczenstwa. Takie partie jak Nowoczesna i inne, jezeli powstaja w krajach Eur. zach., to b. szybko znikaja, bo nawet analfabeci w tych krajach nie popra gadulstwa, nierobstwa. Polacy, ocknijcie sie, we wlasnym interesie !
  @110da "Polacy, ocknijcie się, we własnym interesie !" i to jest Twoja propozycja reform czy raczej gadulstwo i nieróbstwo?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie od dziś wiadomo, że Pani Dominika do szkół i nauczycieli ma stosunek alergiczny... Przykre.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wszystko bardzo dobrze, ale zbyt pouczający ton pani Dominiki. Jednak dziennikarz prowadzący wywiad nie jest od dawania rad i tłumaczenia jak powinna zachować taka czy inna opcja polityczna. Słuchając wywiadu z takim czy innym politykiem chcę poznać jego opinie na różne sprawy, a nie opinie dziennikarza.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brawo Pani Joanno, to Pani jest profesjonalistą w tej rozmowie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dzięki takim dziennikarzom niech kwitnie rząd PiS. Polska potrzebuje pilnie reform, które unowocześnią Polskę a w sferze edukacji potrzebuje dobrych nauczycieli i poszanownia godności ucznia. A tu Pani dziennikarz mówi, że jest za późno i sama nie ma żadnej wyobraźni na temat tego, co się dzieje w Polsce. Bieda!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  może od razu niech przejdzie do PiS. Na wszystko za późno. Wyborcza daje tubę dla PiS, zamiast uprawiać rzetelne dziennikarstwo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  co za beznadziejna wredna dziennikarka
  już oceniałe(a)ś
  0
  0