Politycy Prawa i Sprawiedliwości chcieliby zamknąć temat. Ale gra wcale nie jest skończona. Wiceminister obrony narodowej własnie przyznał, że doktor Wacław Berczyński widział dokumentację przetargową w sprawie zakupu śmigłowców, choć nie jest jasne, w jakim trybie i po co. Jak zerwano umowę na caracale, MON odgrażało się, że wystąpi o odszkodowanie od Airbusa. Wycofuje się z tej zapowiedzi?
Więcej
  Komentarze
  DOKTORANCI ANTKOWI PO PATRIOTYCZNYM WYDOJENIU POLAKÓW WIEJĄ JAK SZCZUR BERCZYŃSKI NA SPOKOJNĄ EMERYTURKĘ DO USA! POLAKU JAKIŚ TY GŁUPI,ZE DAJESZ SIĘ TEMU TROGLODYCIE MACIEREWICZOWI I JEGO MAFII RYDZYKOWEJ DOIĆ!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nawet trochę mi żal tego idioty bo wyglądał jakby nie do końca zdawał sobie sprawę w co Maciarewicz go wmanewrował.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Lingwisci w GW tacy dobrzy jak Petru...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie wiem czy zwróciliście Państwo uwagę na to, że twarze (czasami wręcz nawet mordy lub ryje) co bardziej prominentnych piss'owców, mają charakterystyczny wyraz? Coś jest na rzeczy. Rozpoznaje się bez trudu ich partyjniacką przynależność a poglądy - wręcz emanują z oblicza.
  @zabooziboo Tak, takich twarzy nie ma w innych krajach. " Czeste klamstwa politykow doprowadzaja do degradacji, deformacji, ich fizjonomii." / Viktor Adler, psycholog, lekarz i socjaldemokrata austriacki.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ten mitoman i kompan Macierewicza powinien teraz w ramach rehabilitacji zdradzić te machloje do jakich został namówiony w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem. Zgodził się głosić dyrdymały za namową Macierewicza więc niech je odszczeka. To jedyny sposób rehabilitacji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wystąpimy o ekstradycje i Berczyński wróci do Polski. W kajdankach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Macierewicz wyłaź z szafy !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A gdzie Macierewicz? Mowę mu odjęło?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `