'Donald Tusk zamienił przesłuchanie w triumfalny pochód' - tak wczorajszy przemarsz komentuje zachodnia prasa. To swoisty parasol ochronny także na przyszłość. Czy szef Rady Europejskiej już szykuje grunt do startu w wyborach prezydenckich? Czy PiS wystraszył się przemarszu? Dlaczego Grzegorz Schetyna nie witał Tuska?
Komentarze
...."komentuje zachodnia prasa"...jaka "zachodnia prasa"...?
już oceniałe(a)ś
0
0
Donald "produktem czekoladopodobnym " ???? Dla mnie Prezes, czy jak mowią inni HERSZT jest produktem "do ch***** nie podobnym" !!!!!!!!!! PODŁA ZMIANA bardzo się stara zrobić z Donalda HEROSA i trudno sie dziwić, że na tle Mlaskacza, Antoniego czy Maliniaka Donald jest jak połączenie SUPERMANA Z BATMANEM !!!!! Tak trzymać chłopaki !!!! Jeszcze trochę oskarżeń wyssanych z brudnego palca HERSZTA i wasz odlot na ŚMIETNIK HISTORII odbędzie się PENDOLINO albo JESZCZE SZYBCIEJ !!!
już oceniałe(a)ś
0
0
oj kością stoi w gardle Tusk, czegoś się jednak boją, bo znowu sączy się jad , ten pisi naczelnik to naprawdę zakompleksiony mały człowieczek, podstęp, kłamstwa i inwektywy to przewodnia linia partii - fuj
już oceniałe(a)ś
0
0
a co z wyrobami kaczopodobnymi
@zenek60 Znalezione w sieci : Widzisz wycięte drzewo , myślisz Szyszko Widzisz zestresowanych nauczycieli, myślisz. - Zalewska Widzisz plakat odwołanego przedstawienia, myślisz - Gliński Widzisz padłe konie i wkurzonych rolników, myślisz - Jurgiel Widzisz roztrzaskaną limuzynę BOR, myślisz - Błaszczak Widzisz zaszczutych sędziów, myślisz Ziobro Widzisz zhańbionych żołnierzy, myślisz - Macierewicz Widzisz spadające indeksy gospodarcze, myślisz - Morawiecki Widzisz porzucające pracę matki, myślisz- Rafalska Widzisz matki syryjskie bez pomocy, myślisz - Waszczykowski Widzisz zgwałconą dziewczynkę w ciąży, myślisz - Radziwiłł Widzisz kłamstwa w telewizji publicznej, myślisz - Kurski Widzisz ofiary pedofilów w sutannach, myślisz - Episkopat Widzisz otumanione staruszki, myślisz Rydzyk Widzisz kneblowanie ust opozycji , myślisz - Kuchciński Widzisz marionetkę bez kręgosłupa, myślisz - Duda Widzisz kompletny brak wiedzy i kompetencji , myślisz - Szydło Widzisz skłócone wściekłe społeczeństw, myślisz - Kaczyński Widzisz Polskę cofająca się do średniowiecze, myślisz - PiS Widzisz i myślisz? Najwyższy czas zacząć DZIAŁAĆ!
już oceniałe(a)ś
0
0
Czekoladopodobny - wolę go od Was człekokształtni.
już oceniałe(a)ś
0
0
Lepiej czekoladopodobny niz autentycznie g...niany.
już oceniałe(a)ś
0
0
Zwykle tak w naszym narodzie jest, że jak ktoś się za bardzo wyróżnia to łatwo go zgnoić, warunkiem jest jednak systematyczna praca w tym kierunku, długoletnie obrzucanie Tuska błotem przyniosło P&S-owi korzyści, ale Państwo na tym mocno traci, jak bardzo to dopiero się przekonamy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jakim wyrobem jest w takim razie PiS - guanopodobnym? O ile tylko podobnym.
@mojnick Nie guanopodobnym - piss to totalne guano. Z certyfikatem najwyższej jakości.
już oceniałe(a)ś
0
0
`