Sprawa umowy SKW z FSB już raz była w prokuraturze i została umorzona, również komisja służb specjalnych nie stwierdziła nieprawidłowości - mówi w 3x3. b. szef MON, wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak. Jego zdaniem, jutrzejsze przesłuchanie Donalda Tuska w prokuraturze ma charakter czysto polityczny, jest elementem szerszego planu, może być wiązana np. z remontem Tupolewa czy innymi fantastycznymi teoriami Antoniego Macierewicza.
Komentarze
Strzelają sobie w stopę. Nie dorośli Tuskowi do pięt. Będzie kompromitacja tych, którzy usiłują go oskarżyć.
już oceniałe(a)ś
0
0
PIS zrobił dużo dobrych rzeczy. Np.Obywatele zaczęli czytać konstytucję,dowiedzieli sie że jest TK i jakie ma znaczenie, posiedli wiedzę na temat KRS, zaczęli odróżniać instytucje europejskie ,walą tysiącami do muzeum IIWŚ. Wszystko odwrotnie niż PIS zamierzał. Teraz chcieli upokorzyć Tuska, a zorganizowali mu wjazd tryumfalny do Warszawy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jestem pilotem i miałem możliwość zapoznania się z kompletnym zapisem polskich rejestratorów „ATM” od procedury kontroli samolotu na lotnisku „Okęcie” aż do zderzenia samolotu z ziemią . Ze szczegółowej analizy zapisów tych rejestratorów wynika, ze najbardziej prawdopodobną przyczyną katastrofy była awaria autopilota na podejściu do lądowania. Jakichkolwiek innych zdarzeń lub usterek w tej fazie lotu, w zapisach rejestratorów „ATM” - NIE MA.
już oceniałe(a)ś
0
0
Grę polityczną PiSu można porównać do sprytnego warcabisty, który siada do gry w szachy na poziomie mistrzowskim. Słynne 27:1, a teraz to wezwanie do prokuratury, gdzie ostateczny wynik zapowiada się "do jaja".
już oceniałe(a)ś
0
0
Ciekawe w jakim celu powstał projekt witania Tuska dużą manifestacją powitalną. Ta wiadomość spowodowała że nawet jeżeli Tusk przyjedzie dyskretnie, omijając sytuację która nie jest w jego stylu, to mamy zagwarantowane demonstracje zwolenników PiS przed prokuraturą. Czy o to chodziło???
@cyscan Tusku w tiurmu !
już oceniałe(a)ś
0
0
@cyscan Właśnie o to chodziło! Ta demonstracja PiS przed prokuraturą została "zamówiona" już dawno i będzie źródłem głównie memów i żartów. A ponieważ impreza jest od początku zaplanowana jako polityczna, więc nie powinno zabraknąć również tej drugiej strony
już oceniałe(a)ś
0
0
@oregon7 "oregon7" do psychiatry!
już oceniałe(a)ś
0
0
@cyscan Zdecyduj sie czy mamy demokracje czy juz jej nie mamy? Jakim prawem chcesz zabraniac ludziom pogratulowac premierowi wyniku 27:1? Nie mieli jeszcze okazji.
już oceniałe(a)ś
0
0
dlaczego nikt nie zaskarzy j.kaczynskiego za swoje prywatne jazdy do krakowa za panstwowe pieniadze?
@manolo Dlatego że do takiego oskarżenia potrzebna jest zmiana prawa, taką zmianę Ziobro niedługo wprowadzi.
już oceniałe(a)ś
0
0
@cyscan Hahaha!
już oceniałe(a)ś
0
0
`