Mniej polityki, więcej czasu dla rodziny - życzą czytelnikom dziennikarze 'Gazety Wyborczej': Paweł Wroński, Justyna Suchecka, Bartosz Wieliński, Agnieszka Kublik, Jarosław Kurski, Aleksandra Sobczak, Natalia Szostak, Maciej Orłowski i Zuzanna Rezner.
Więcej
  Komentarze
  Od takiej gazetki gownianej zyczen nie przyjmuje,bo na 100%sa falszywe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  WYMYŚLCIE JAK TRAFIĆ DO PUSTYCH ŁBÓW DRĄCYCH JAPY :JAROSŁAW,ANTONI I HOŁDUJĄCYCH ICH GŁUPOCIE!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zdrowych i spokojnych a także ciepłych Świąt życzę wszystkim czytelnikom Gazety Wyborczej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Obyśmy wszyscy: redakcja Gazety Wyborczej, wasz wydawca, a także wasi czytelnicy, sympatycy i dyskutujący na waszym forum, doczekali lepszych czasów!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mniej głupoty, polityki i narzekania. Wielkanocne życzenia dla dziennikarzy "Gazety Wyborczej"
  @jodlik1 Kolejny jełop!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Miłym redaktorom najszczersze życzenia od wdziecznych czytelników. To dzięki Wam nie gaśnie nadzieja, że doczekamy się lepszych czasów. Oby jak najpredzej, zanim Berczyńscy z Misiewiczami pogrążą Polskę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chrystus zmartwychwstał, jest z nami ! Życzę Wszystkim blogerom ,tym dla których liczy się by w życiu być, godność człowieka i zachodzące zmiany polityczne mają znaczenie. Święta Wielkanocne to przepiękny okres czasowy który niesie odnowę , zmiany, pobudza życie dlatego również należy wrogom i nieprzyjaciołom życzyć pięknych przemian , być może i oni odnajdą słuszną drogę odnowy i zmian na lepsze. Waszym najbliższym, czytelnikom naszego forum identyfikacji ze Zmartwychwstałym, świątecznego ciepła rodzinnego w zdrowiu i spokoju, kontynuacji polskich tradycji wielkanocnych.
  @a1k5Serdeczne zyczenia dla zespolu Gazety Wyborczej z okazji Swiat i na kazdy nastepny dzien Maria z Toulouse
  już oceniałe(a)ś
  0
  0