W uroczystościach upamiętniających siódmą rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, wzięły udział osoby związane z ruchem Obywatele RP. Po okolicznościowych przemówieniach, w asyście policjantów, rozpoczął się marsz z Placu Zamkowego w kierunku Krakowskiego Przedmieścia. Służby mundurowe nie dopuściły manifestujących do tłumów zgromadzonych pod Pałacem Prezydenckim.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Przemówienia wodza ostatnio krótkie. Może zaczyna się wstydzić , że tak idzie do tej prawdy w całym majestacie władzy , a dojść nie potrafi?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  brawo Obywatele RP!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  brawo popieram OBYWATELI RP
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co to za ukochany przywódca, który oddziela się od suwerena kordonem milicji. Ale wstyd!!! Ciekawe ile włamań, bójek i kradzieży było w Warszawie 10 kwietnia 2017 r?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wczoraj władza kaczystowska przy użyciu policji podzielił obywateli na godnych i niegodnych wzięcia udziału w uroczystościach państwowych. To jest sytuacja smutna i bardzo groźna. To nie jest już demokracja. O państwie prawa nawet nie wspomnę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ludowi smoleńskiemu to się podoba. Wy pracujcie i płaćcie podatki, my dostaniemy 500+. Będziemy mieli na stawianie pomników i barierek, które nas od siebie odgrodzą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brawo. Popieram "Obywateli RP"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pan Paweł Kasprzak powinien w przyszłości otrzymać wysokie odznaczenie panstwowe za odwagę i niezłomność.Oczywiście wcześniej po odebraniu władzy pisowskiemu Dudzie.Panowie, dlaczego tak mało was tam było, gdzie ci mężczyżni?!!! Dlaczego jedni mogą a inni trzęsą portkami?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szacunek dla Obywateli RP
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `