Czy seksuolog w ogóle używa określenia norma? Czy są rzeczy, których w łóżku robić nie wypada? Za co można pójść do więzienia? Na pytania odpowiada seksuolog i psycholog Izabela Jąderek.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nic takiego nie ma miejsca, żadne skorupy czy podrażnienia. Przyjemność, rozkosz z sexu jest taka sama albo i lepsza. Stosunek trwa dłużej, bo z wiekiem i jak się ćwiczy :-) to można zapanować nad wszystkim :-). Partnerka lubi wygląd i ma lepsze pole do popisu :-).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Subtelnie przypominam kto w "katolickim" kraju na "lekcjach religii" uczy wasze dzieci wstrętu i obrzydzenia do spraw związanych z seksem i nazywa je grzesznymi. Pierwszy seks ma być po ślubie katolickim na weselu, aby pijana panna młoda nie miała z niego żadnej przyjemności. Ważne żeby udało się zapłodnić. Jak najwięcej razy. A przyjemność będzie miała przez kilkanaście lat przy wychowywaniu stada dzieci... Przy takim stadzie nie będzie miała siły w nocy na żadne głupoty z partnerem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Radze Pani wymyslec jakis dobry pseudonim.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dobrze, ze o seksie mowicie, ale blagam znajdzcie kogos, kto nie bedzie tak nudny, kto potrafi radosnie mowic o rzeczach radosnych, a nie bedzie monotonia i dosc prostacka polszczyzna ( ciagle: tak?) odpychal nas od bardzo waznej czesci naszego zycia.Nie chce Pani sprawiac przykrosci, ale MOZE PANI LEPIEJ PISZE NIZ MOWI.
  @stramer1 Usprawiedliwia autorkę fakt, że w Polsce katolickiej mówienie o seksie jest uważane za grzech. Kilkanaście lat tresury religijnej aż do matury robi swoje... Większość ludzi nie potrafi mówić o seksie normalnie i swobodnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Za wyplatanie bzdur bardzo brzydka ale sprytna babina kasuje regularnie pieniadze. Mozna sie dziwic GW, ze taki "program" realizuje i finansuje. Polacy, nie sluchajcie glupot !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy ta baba wierzy w boga
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy ta baba wierzy w boga
  @gowno kogo kuźwa?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po obrzezaniu tylko kilka dni/tygodni jest dyskomfort zanim wacek się przyzwyczai. Nic nie wysycha i nie robi się żadna skorupa za to stosunek rzeczywiście trwa dłużej. Jestem obrzezany od kilkunastu lat (powodem była stulejka). Żołądź jest zdrowa i różowa, miękka skóra. Znacznie łatwiej i przyjemniej zachowuje się higienę. Wygląda też fajnie.
  @saintjustintimberlake a mi na początku nie wchodził, ale dostałem radę żeby wziąść szklankę oleju dla lepszego smarowania - i nic nie pomogło. Do szklanki nie wchodzi!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `