Michał Nogaś w piątkowy poranek poleca książkę, na którą oczekiwał już bardzo długo. Do czytelników trafia biografia 'Milionerka. Zagadka Barbary Piaseckiej-Johnson'. Ja się stało, że dziewczyna, która urodziła się przed wojną w rodzinie rolnika na terenie dzisiejszej Białorusi stała się jedną z najbogatszych kobiet świata? Losy przyszłej milionerki Ewa Winnicka śledzi od Wrocławia, przez Ghanę, Rzym, aż do Stanów Zjednoczonych, gdzie Barbara zaczynała jako pokojówka, by niebawem jako pani Johnson odziedziczyć ogromną fortunę po zmarłym mężu. Więcej o losach kobiety, która powtarzała, że do Polski powróci wyłącznie Rolls Roycem w rozmowie z Ewą Winnicką już 9 kwietnia w 'Nogasiu na stronie'.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Najłatwiej jest liczyć cudze pieniądze i koniecznie z akcentem skąd się one wzięły. To taki nasz nowy sport narodowy. Takie judzenie - bo jak ma to koniecznie musiał ukraść albo oszukać. Innej opcji dla leżących na kanapach nie ma. A weźcie się sami do roboty !
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Zdarzaja sie przypadki, jak ten przypadek p. Piaseckiej. Jaki jest sens sie o tym rozpisywac ? Majatki wiekszosci ludzi to owoc ich ciezkiej pracy, talentu, umiejetnosci organizacyjnych. W Polsce gloryfikuje sie "szybkich milionerow", jak ten smarkacz, specjalista od wybielania zebow, czy Amber Gold . Czemu to sluzy ? Oglupianiu i demoralizowaniu spoleczenstwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `